Tifozët kundër Milinkoviçit: Do të ishte turp

Mlladen Milinkoviç, pritet që të prezantohet nesër si trajneri i ri i Kukësit. Tekniku serb është në preferencën e klubit verilindorë dhe palët duket se kanë arritur akordin parimisht, gjithnjë nëse nuk ndodh që të ketë hap pas në momentin e fundit, siç ndodhi me Skënder Gegën. Tifozët mund të bëhen problem në emërimin e Milinkoviç, si teknik i Kukësit, pasi menjëherë sapo është njoftuar që 49-vjeçari dhe Kukësi kanë arritur mirëkuptimin me klubin e tyre, kanë reaguar mjaft ashpër, për të mos e pasur në krye të skuadrës ish-timonierin e Luftëtarit. Në një postim në faqen e tyre, kanë renditur CV-në e trajnerit, i cili sipas tyre është e turpshme që Milinkoviç të jetë kandidat për stolin e kampionëve, e jo më trajner. Mbetet për t’u parë në orët në vijim se si do të shkojnë gjërat.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online