Milinkoviç vendos në fund të muajit

0

Trajneri serb Mlladen Milinkoviç mbetet një ndër më të kërkuarit në Superiore dhe ende nuk ka vendosur për të ardhmen e vet.

Kontrata e tij mbaron në fund të muajit dhe vetëm atëherë do të mësohet e ardhmja e trajnerit, i cili para pak muajsh deklaroi se kishte refuzuar oferta të rëndësishme në janar, duke paralajmëruar se në verë mund të lërë Shqipërinë.

Ndërkaq, Luftëtari nuk do të qëndrojë pasiv, sepse synon të përsëritë sezonin e shkuar.

Pas paraqitjes perfekte me djem të marrë kryesisht në Kategorinë e Parë, klubi gjirokastrit synon të “peshkojë” sërish aty dhe kërkon 3-4 elementë cilësorë, për t’i vlerësuar e rritur.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online