Florian Marku: Ju tregoj pse lashë “MMA”-në për boksin

Florian Marku ka filluar në mënyrë perfekte karrierën e tij në boksin profesionist. Boksieri shqiptar është…

Marku: Kundërshtari ishte frikacak, së shpejti do më njohin dhe në Angli

Boksieri shqiptar Florian Marku ka dhënë një intervistë për kanalin e njohur në YouTube, “IFL TV”.…

Marku vesh Londrën kuqezi, fitorja e katërt radhazi

Boksieri shqiptari nuk i ndahet fitoreve me nokaut

“E nxjerr nokaut për 2 raunde”, Marku gati për duelin e katërt

Florian Marku po bëhet gati për duelin e katërt si profesionist, vetëm pak muaj pasi debutoi…

Marku gati për duelin e katërt, zbulon emrin e kundërshtarit

Florian Marku ka mësuar emrin e kundërshtarit të tij në mbrëmjen e 13 korrikut, ku boksieri…

Lokomotiva s’përmbahet, dy gola “shqiptarë” në miqësore

Lokomotiva e Zagrebit mundi 8 – 2 amatorët e NK Karlovaç në miqësoren e zhvilluar ditën…

Florian Marku konfirmon duelin, në korrik ndeshet në stadiumin gjigant

Boksieri shqiptar Florian Marku ka njoftuar fansat e tij për duelin e tij të katërt si…

Florian Marku jep njoftimin e bujshëm, së shpejti në ringun e “O2 Arena”

Florian Marku nuk mund të kishte ëndërruar një fillim më të mirë të karrierës së tij…

Florian Marku rikthehet në ring, të shtunën e pret një çek i pamposhtur

Florian Marku rikthehet në ring këtë të shtunë. Në duelin e tij të tretë në boksin…

Florian Marku gati për testin e tretë, në Londër e pret boksieri britanik

Florian Marku ka bërë të ditur duelin e tij radhës me anë të një postimi në…

VIDEO | Festë kuqezi në Londër, Florian Marku fiton me nokaut

Florian Marku ka arritur suksesin e dytë radhazi në karrierën e tij të sapo nisur si…

Florian Marku rikthehet në ring, fundjava e gjen në Londër

Florian Marku la sportin e arteve marciale të kombinuara për të filluar një karrierë të re…

Marku: Po më shijon ky moment, Kastrioti luan vetëm për maksimumin

Mesfushori i Kastriotit, Herald Marku, ishte ai që shënoi golin e barazimit në sfidën kundër Flamurtarit,…

Kristi Marku këmbëmbarë, debutim perfekt në Armeni

Kristi Marku është kthyer në një eksplorues të kampionateve në Europë, sepse në karrierën e vet…

Marku: Çdo ndeshje për ne si finale, Laçi kundërshtar me shumë cilësi

Herald Marku, mesfushori i Kastriotit, e ka nisur vitin 2019 në mënyrën më të mirë të…

Nga Ferizaj në Armeni, prezantohet “ish”-i i Partizanit

Skuadra armene e Pjunik ka zyrtarizuar ditën e sotme transferimin e mbrojtësit shqiptar Kristi Marku. Futbollisti…

Shaqiri mjaft entuziast: Urime bisha!

Xherdan Shaqiri u transferua këtë verë tek skuadra e Liveprulit. Sulmuesi anësor është në katror ndeshje,…

Marku triumfon sërish, mposht në dy raunde kundërshtarin rumun

Florian Marku ka fituar duelin e radhës në disiplinën MMA. Sportisti shqiptar ka mundur me nokaut…

Marku dhe hallet e Vllaznisë: Pagat nuk ndikojnë në rendimentin tonë

Vllaznia luan një ndeshje delikate në Gjirokastër në fundjavë dhe pritet me interes reagimi pas humbjes…

Sakrifica e Antonio Markut

Për Antonio Markun, sfida e djeshme ka pasur një të veçantë. Dëmtimi që ka pasur në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online