Browsing Tag

Lautaro Martinez

Lautaro-Barcelona, agjenti qartëson situatën

Barcelona ka një mori me lojtarë ofensivë. Grizman dhe ardhja e mundshme e Nejmar e bëjnë këtë repart të tejmbushur. Megjithatë, mediet evropiane nuk ngurrojnë të lidhin Barcelonën me Lautaro Martinez. Sulmuesi u paraqit shumë mirë në Kupën…

Lautaro Martinez drejt Barcelonës? Agjenti sqaron gjithçka

Lautaro Martinez po zhvillon një Kupë Amerike shumë të mirë dhe bashkëpunimi me Leo Mesin në fushën e blertë po shkon për mrekulli. Kualiteti, forca dhe sensi i golit që ka 21-vjeçari e kanë bindur Barcelonën të investojë për të. Në…

Martinez i mahnit të gjithë, 112 milionë € për Interin!

Lautaro Martinez po tregohet vendimtar me Argjentinën në Copa America dhe së fundmi emri i tij është përfshirë në valën e fjalëve të merkatos. Sulmuesi i Interit lidhet me një kalim te Barcelona, klub që thuhet se është i gatshëm të paguajë…

VIDEO: 45 minuta pa gol, VAR dëshpëron Interin!

Interi po barazon pa gola ndaj Spalit në San Siro, duke vuajtur shumë për të çarë mbrojtjen e ngjeshur të miqve. Lautaro Martinez e gjeti golin në minutën e 31-të, që ishte shumë i bukur, por arbitri e anuloi pas konsultimit me…

Presioni ndaj Ikardit, Interi kërkon “mbretin” e dhjetorit

Interi po kërkon një emër për repartin e sulmit dhe drejtuesit e klubit kanë një dëshirë. Emri zbulohet nga “Sportmediaset” dhe ai është Duvan Zapata. Kolumbiani i Atalantës po kalon një formë fantastike, ka shënuar 13 gola këtë sezon me…

Transferimi i Lautaro Martinez, Rasing zbulon detajet

Rasing Klub ka bëtë të ditura shifrat e transferimit të Lautaro Martinez tek Interi. Klubi argjentinas njofton se për kartonin e sulmuesit janë paguar 14 milionë euro, ndërkohë që operacioni mund të shkojë në 21 milionë eurove, kjo për…

San Siro i mbushur plot, Interi pa dy titullarë

Interi është gati për ndeshjen e nesërme me Totenhemin në shtëpi. Trajneri Luçiano Spaleti nuk do ta ketë të plotë ekipin për këtë takim, pasi dy prej titullarëve të rëndësishëm kanë probleme dëmtimesh. Nuk është rrezikuar me Lautaro…