VIDEO: 45 minuta pa gol, VAR dëshpëron Interin!

0

Interi po barazon pa gola ndaj Spalit në San Siro, duke vuajtur shumë për të çarë mbrojtjen e ngjeshur të miqve.

Lautaro Martinez e gjeti golin në minutën e 31-të, që ishte shumë i bukur, por arbitri e anuloi pas konsultimit me teknologjinë VAR, për një prekje me dorë që në fakt është shumë e vështirë të dallohet.

Brozoviç u dëmtua dhe Interi është nën presion të madh, duke mos pasur asnjë sulmues në stol, për të rritur presionin në pjesën e dytë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.