Plas tek Junajtid, Pogba nuk do të jetë më kurrë kapiten i Mançester

0

Në Mançester duket se klima nuk është aspak e qetë. Sidomos midis dyshes Murinjo-Pogba.
Sipas mediave angleze, konkretisht “Times”, ka zbuluar se Zhose Murinjo i ka treguar lojtarëve të Junajtid se Pogba nuk do të jetë më kurrë kapiten tek ekipi i Mançester.

Pikërisht ditën e sotme tekniku portugez u ka bërë me dije lojtarëve të tij, se Pogba nuk do të jetë më kurrë kapiten tek Mançester Junajtid. Gjithashtu luzitani ka shtuar se Pogba nuk përfaqëson atë çka një kapiten duhet të paraqesë dhe se klubi i Mançester është më i madh se çdo gjë.

Një lajm që trazon akoma më shumë ambientin tek “djajtë e kuq”, të cilët veç momentit jo të mirë që po kalojnë, duket se pësojnë një goditje tjetër, pas këtij incidenti.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.