Asani: Kualifikimi 50 me 50, ja si e ndëshkojmë Karabakun

Futbollisti i Partizanit, Jasir Asani, ka dhënë një intervistë për “Supersport” në prag të ndeshjes të…

Nga Hungaria në Kroaci, Matraxhiu zbulon prapaskenat e Asanit dhe Ngo

Andi Matraxhiu, një prej menaxherëve më të njohur të Superiores ka komentuar mbi merkaton e klubeve…

Interesim i madh për Asanin, Partizani “fërkon duart”

Merkato e klubeve shqiptare ka nisur dhe shumë lëvizje pritet të ndodhin në ditët e para…

Ngo festoi me Partizanin? Jasir Asani: Ja e vërteta!

Mbrëmjen e kaluar një foto e Jasir Asanit, i cili postoi me sulmuesin e Tiranës Majkëll…

“Futem unë mik”, Jasir Asanin e çojnë te… Brazili

Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte…

Asani: Kam disa oferta, do bisedoj me Demin për të ardhmen

Ofertat për Jasir Asanin nuk mungojnë dhe këtë e konfirmon vetë Kryegolashënuesi i të kuqve në…

Asani-Mensah, çfarë “dënimi” nga Partizani!

Partizani-Tirana nuk luhet vetëm në stadiumin “Selman Stërmasi”. Jo shumë larg, në kompleksin “Skënder Halili” ka…

Supergol dhe një gabim i rëndë, Asani ka një mesazh për tifozët

Jasir Asani ishta autori i një supergoli që i dha avantazhin Partizanit në takimin e sotëm…

Titulli, Kastrioti dhe e ardhmja: Asani hap “kartat”

Partizani do të luajë ndaj Kastriotit në transfertë pasditen e nesërme në një sfidë të rëndësishme…

Asani: Ja ku më ka përmirësuar Gega, këto 4 ndeshje japim maksimumin

Jasir Asani është golashënuesi numër një i skuadrës së Partizanit për këtë sezon. Në një intervistë…

Asani më i miri i marsit, Gega ka një problem për të zgjidhur

Partizani festoi dje, pasi Kukësi u mposht dhe diferenca mes tyre shkoi në 12 pikë. Titulli…

VIDEO | Titulli kampion? Jasir Asani nuk lë vend për dyshime

Jasir Asani, me golin e shënuar kundër Skënderbeut, u bë shënuesi më i mirë i Partizanit.…

Prapaskena me Vajushin dhe transferimi i Asanit, Genc Tomori hap “kartat”

Jasir Asani shënoi golin e vetëm të Partizanit kundër Kukësit. Sulmuesi anësor festoi duke hequr fanellën…

Asani: Shpejt në kombëtare, me Kukësin po më shihnin klube të huaja

Jasir Asani ka qenë një ndër protagonistët e Partizanit të këtij sezoni. Në një lidhje direkte…

Shpërthejnë te Kukësi: Dënojini, Asani dhe tifozët fyen presidentin tonë!

Ashtu sikurse pritej, klubi i Kukësit ka kërkuar dënimin e rivalëve të Partizanit. Ata kanë dalë…

Dosti: Gega ktheu dinjitetin, Asani ka një defekt. Ju tregoj “bingon” e merkatos!

Luan Laçi-Partizani dhe për Edmond Dostin është një sfidë speciale. “Ju e dini, unë i kam…

Plasi ironia në “Instagram”, Asani ngacmon Kukësin pas fitores së Tiranës

Fitorja e Tiranës ndaj Kukësit, sigurisht që i ka ardhur në ndihmë Partizanit të vendit të…

Selmani i jep zemër Laçit, Jasir Asani thërret “përforcime”

Laçi u mund nga Luftëtari në shtëpi, ndërkohë që në tre ndeshjet e para të këtij…

Asani kërcënon rivalët: Shihemi së shpejti!

Partizani e mbylli gjysmën e parë të kampionatit në krye të renditjes, duke u shpallur kampion…

Miqësorja me Sivaspor, Partizani gjen rrugën e rrjetës

Partizani po luan në këto momente ndeshjen e parë miqësore në tokën turke. Skuadra e Skënder…

Sekretet e “BAM”: më i shpejti, egoisti dhe… titulli kampion

“BAM”, janë një treshe interesante e Superiores. Spikatin me Partizanin, janë të rinj dhe sigurisht që…

“Demat” festojnë trofeun e Trashit, Partizani në humor para Luftëtarit

Pavarësisht rezultatit që do të marrë në Gjirokastër këtë të diel, Partizani është zyrtarisht kampion dimri.…

Ibrahimi qetëson Gegën, Partizani humb “yllin” e skuadrës

Partizani u ndal në Durrës në një barazim 1-1, por gjithsesi diferenca me vendin e dytë…

Fitorja e vlonjatëve, Kotobelli ngacmon Jasir Asanin

Flamurtari fitoi 1-0 kundër Partizanit. Tomislav Bushiç me golin e tij vendosi fatet e takimit, ndërkohë…

Interesimi i Bashakshehirit dhe kombëtarja, Asani flet hapur

Jasir Asani është nga ata që nuk kanë shumë dëshirë të flasin. Ka ndodhur që ka…

Ana tjetër e Jasir Asanit, dedikimi i ndjerë për… Kotobellin

Partizani mundi Flamurtarin një ditë më parë, ndërkohë që mes lojtarëve të ndryshëm në fushë ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online