“Demat” festojnë trofeun e Trashit, Partizani në humor para Luftëtarit

Pavarësisht rezultatit që do të marrë në Gjirokastër këtë të diel, Partizani është zyrtarisht kampion dimri. Skuadra kryeqytetase po i bën gjërat mirë këtë edicion dhe me të drejtë ka hedhur kandidaturën për titullin kampion.

Entuziazëm para festave në kampin e “demave” të cilët kanë gjetur kohën për të festuar pas stërvitjes për “Topin e Artë” të Superiores, trofe që e mori Lorenc Trashi.

Ka qenë Jasir Asani, i cili përmes një postimi në “Instagram” ka treguar se skuadra është në harmoni të plotë dhe po i shijon shumë vendi i parë dhe një gëzim më shumë është edhe trofe që fitoi lojtari anësor.

Luftëtari duhet t’i bëjë mirë llogaritë për ndeshjen e fundit të vitit, pasi përballë d të ketë një ekip, që është në humor dhe natyrshëm nuk do që ta mbyllë me gjysmë buzëqeshje vitin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online