“Futem unë mik”, Jasir Asanin e çojnë te… Brazili

0

Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partizanit ishin ftuar plot katër lojtarë. Alban Hoxha, Lorenc Trashi, Bruno Telushi, si dhe Esat Mala.

Si gjithnjë, lista është e mbushur me polemika, teksa ka shumë reagime. Gjithsesi, një reagim i papritur ka ardhur nga Elton Kale. Braziliani i Flamurtarit ka postuar një story në Instagramin e tij ditën e sotme, ku shprehet i habitur që Jasir Asani nuk është në Kombëatare.

“Çfarë? Ti nuk je në Kombëtare? Okej, do të flas me Titen (trajneri i Brazilit). Me siguri ai do të të ftojë”, mbyllte postimin e tij Elton Kale.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.