Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Plaku dhe Dosti pranë Teutës

Sulmuesi kryeqytetas dhe mesfushori durrsak janë në bisedime për t’u bërë pjesë e “djemve të detit” në vijim të…