Tirana e zakonshme, Laçi e Teuta “revolucion”

Tirana kërkon maksimumin e pikëve me Flamurtarin, për të shkuar me moralin lart në finalen e Kupës. Gjithsesi edhe një pikë i mjafton për mbijetesën dhe do kërkojë ta diskutojë. Trajneri Mema ka bërë një ndryshim të detyruar në formacion, me Caken që luan në të vend të Mauexhe. Nga ana tjetër te Flamurtari ka mungesa të shumta. Në Durrës, Teuta sërish ka bërë ndryshime, ashtu sikurse edhe Laçi.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 36
E enjte, më 30 maj 2019, ora 16:00

TIRANA-FLAMURTARI
Tirana: Lika, Kërçiku, Goxha, Imami, Hoxhallari, Cake, Hasani, Doka, Kobina, Greca, Ngo. Trajner: Ardian Mema
Flamurtari: Koliçi, Deliaj, Pollozhani, Kotobelli, Musta, Ymeraj, Mustafa, Rrapaj, Ribaj, Kale, Haruni. Trajner: Ilir Daja

TEUTA-LAÇI
TEUTA: Hidi, Frashëri, Shkalla, Arapi, F. Beqja, Sidibe, Gashi, Avdyli, Vajushi, Progni, Bushiç. Trajner: Bledi Shkëmbi
LAÇI: Selmani, Fangaj, Gjoni, Domgjoni, Sefgjini, Jonuzi, Lushkja, Deliu, Xhixha, Okpotu, Prengaj. Trajner: Sulejman Starova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online