Ditë debutuesish, formacionet në Gjirokastër e Kamzë

Luftëtari-Partizani dhe Kukësi-Kastrioti luhen prej orës 16:00, ndërkohë që ka disa debutues te kampionët nga kryeqyteti. Lëvizje edhe te gjirokastritët, ashtu sikurse edhe te Kukësi. Kastrioti nga ana tjetër ka përzgjedhur me të mirët për sfidën me Kukësin.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 36
E enjte, më 30 maj 2019, ora 16:00

LUFTËTARI-PARTIZANI
LUFTËTARI: Ruçi, Demo, Kukaj, Koconis, Neziri, Ramadani, Rapo, Accka, Hanti, Ccelaj, Fili. Trajner: Mihajloviç
PARTIZANI: Xhika, Ferati, Dushaj, Noka, Rexhepi, Kote, Kodra, Jaiteh, Çinari, Asani, Kardozo. Trajner: Skënder Gega

KUKËSI-KASTRIOTI
KUKËSI: Gomis, Et’hemi, Musolli, Teqja, Rrumbullaku, Çyrbja, Dzaria, Joti, Cordero,Rexhinaldo, Shkurtaj. Trajner: Ernest Gjoka
KASTRIOTI: Çekrezi, Husein, Bojom, Çela, Ndreca, Shehu, Ymeri, Okebugu, Bardhi, Roxher. T.Marku. Trajner: Bledar Devolli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online