Browsing Tag

Sane

Sane te Bajern, Guardiola ka gati 75 mln për zëvendësuesin

Pep Guardiola mund të humbasë shërbimet e Leroi Sane këtë merkato vere, pasi Bajerni i Mynihut vazhdon të insistojë për sulmuesin. Një ofertë rreth 100 milionë euro do i bindë drejtuesit e Sitit, që do e lejojnë gjermanin të largohet.…

Bajerni dhe Siti “në gjumë”, ai që e pëson është Sane

Bajerni i Mynihut po pret përgjigjen e Barcelonës për sulmuesin Ousmane Dembele, Mançester Siti po pret ofertën e bavarezëve për Leroi Sane. E gjithë kjo situatë për yllin gjerman nuk është aspak e favorshme, pasi ka mbetur në udhëkryq dhe…

Kalimi i Sane te Bajerni, ja çfarë ka për të thënë Lëv

Sane i kushtoi Mançester Sitit 37 milionë sterlina, para këto që shkuan në arkat e Shalkes. Tani, po flitet shumë për një rikthim të mëngjarashit në Gjermani, me Mançester Sitin që është i hapur për oferta, por synon rreth 90 milionë…

Nuk është Grizman, Barcelona e ka gjetur lojtarin sulmues

Te Barcelona ka shumë zëra për afrimet e kësaj merkatoje vere. Antuan Grizman, edhe pse i lirë për t’u blerë, nuk bind drejtuesit katalanas, të cilët po shikojnë fillimisht për alternativa të tjera. Që nga largimi i Nejmar, krahu i majtë i…

Luks i shfrenuar nga Sane, habit me veshjen 25000 euroshe

“Mbreti” i modës në kombëtaren gjermane ka qenë padyshim Zherom Boateng. Me lënien jashtë të Boateng, duket se pasuesi i “fronit” do të jetë Liroj Sane. Futbollisti i Mançester Siti erdhi në zyrat e federatës gjermane me një veshje krejt të…