Bajerni nis ofensivën finale, ofertë e pabesueshme për Sane!

0

Bajerni i Mynihut është fiksuar me Leroj Sane dhe nuk ka ndërmend të dorëzohet, derisa ta blejë, duke përfituar edhe nga fakti se anësori ofensiv ka dhënë OK për transferimin në Bavari.

Mançester Siti nuk ka urgjencë për ta shitur, por tashmë e ka të qartë që lojtari dëshiron të shkojë në Mynih, për të luajtur rregullisht, tani që nuk janë më Riberi e Roben.

Pas javësh të tëra ngacmimesh në distancë, tashmë Bajerni del hapur.

Sipas The Mirror, klubi bavarez ka gati 100 milionë euro dhe kanë nisur bisedimet, çka do të thotë se tashmë Siti është gati ta shesë yllin e Gjermanisë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.