Dështon transferimi i Pogba? Reali gati planin B!

Reali i Madridit pritet që të jetë një ndër klubet më aktivë në merkaton e ardhshme,…

150 milionë euro transferim dhe pagë e çmendur, Pogba e Raiola “zhvasin” Realin!

Pol Pogba dhe kalimi i tij te Reali i Madridit është padyshim lajmi më i përfolur…

200 milionë sterlina nga dy shitje, Junajtid mbush arkat plot

Mançester Junajtid është një ndër ekipet që pritet të ndryshojë shumë në merkaton e ardhshme, pasi…

Pogba ka kritika për të gjithë: Nuk po respektojmë veten, tifozët dhe klubin!

Pol Pogba ishte një ndër lojtarët më të kritikuar pas humbjes turpëruese ndaj Evertonit me shifrat…

Gjesti i fundit flet shumë, Pogba me destinacion të ri!

Mançester Junajtid po kalon një ndër momentet më të errët të këtij sezoni, teksa fundjavën që…

“Pogba nuk shihet me sy, po luan si me Murinjon! Ja çfarë i mungon”

Barcelona fitoi sërish përballë Mançester Junajtid. Dy golat e Leo Mesit në pjesën e parë dhe…

Solskjaer: Nuk e imagjinoj dot largimin e Pogbas!

Ole Gunar Solskjaer i ka dhënë një “shkelm” të fortë lajme që kanë qarkulluar në ditët…

Në Francë janë të bindur, Reali nënshkruan me kampionin e Botës

Zinedin Zidane me ardhjen e tij ka nxitur edhe më shumë interesin e Realit të Madridit…

Pogba dëshiron të largohet nga Junajtid, garë dyshe për të

Pol Pogba dëshiron të largohet nga Mançester Junajtid. Dy janë klubet favoritë për të siguruar shërbimet…

Pogba tregon sekretin e rilindjes: Solskjaer nuk reciton, ai shpërndan gëzim!

Junajtid fitoi pastër kundër Fulhemit në ndeshjen e së shtunës. 0-3 për “Djajtë e Kuq”, që…

VIDEO | Pogba-Marsial frymëzojnë Mançesterin, Solskjaer kap Championsin

Mançester Junajtid dhe Ole Gunar Solskjaer vijojnë të mahnisin. Tekniku norvegjez ka koleksionuar fitoren e 10-të…

Vardi nuk përmbahet: “Po ky pse po flet me ta? Çfarë shk****ate!”

Goli i Markus Rashford i dhuroi fitoren Mançester Junajtid në një transfertë të vështirë si ajo…

Skoulls: Dyshoj nëse Alegri do të kishte kaq nerva me Pogbanë!

Ulja e Ole Gunar Solskjaer në stolin e Mançester Junajtid ka rikthyer ekipin te rezultatet pozitive.…

Pogba lë Turqinë, niset drejt ëndrrës amerikane

Pogba niset drejt ëndrrës amerikane. Nuk bëhet fjalë për më të njohurin e familjes Pogba, Polin,…

FOTO | Mbape rrëzon Mesin nga froni, në Itali shkëlqejnë shokët e Berishës!

Leo Mesi nuk është më në vendin e parë në renditjen e lojtarëve më efikasitet më…

Runi: Kur përplasen dy njerëz me ego, harrojini rezultatet! Murinjo gaboi me Pogba

Mançester Junajtid mposhti Brajtonin me rezultatin 2-1 në shtëpi dhe siguroi fitoren e gjashtë rresht në…

Pogba: Ky është futbolli që unë pëlqej, dua të jem si Lampard

Pol Pogba vazhdon të mrekullojë në Angli. Shkarkimi i Zhoze Murinjos dhe ardhja në krye bankinës…

Pogba “thumbon” Murinjon: Po sulmojmë dhe zbavitemi, tani jemi Mançester Junajtid

Largimi i Murinjos ka sjellë “rilindjen” e disa prej lojtarëve të Mançester Junajtid, ndërsa Ole Guner…

VIDEO | “Çmenden” vëllezërit Pogba, festa e tyre është speciale

Pol Pogba njihet për shakatë e tij dhe për karakterin gazmor që ka. Gjithsesi, duket se…

Pogba i habit të gjithë: Murinjo më përmirësoi si njeri!

Marrëdhënia që Zhose Murinjo kishte me Pol Pogban, ishte një ndër çështjet që do të mbahet…

Sa shumë urrejtje për Murinjon, veprimi i lojtarëve flet shumë

Zhoze Murinjo u shkarkua nga Mançester Junajtid, duke i dhënë fund një qëndrimi prej dy vitesh…

Juve-Pogba më afër, bardhezinjtë gati çekun e majmë

Pol Pogba nuk po kalon një moment të mirë te Mançester Juanajtid, kjo dhe për shkak…

Bentakur ndryshon planet e Juves, një klauzolë mban larg Pogban

Rodrigo Bentakur e ka fituar gradualisht besimin e Masimiljano Alegrit, i cili e ka pasur gati…

Murinjo nuk gjen “paqe”, të tjera shqetësime përpara derbit

Pasditen e sotme në Premier Ligë, e gjithë vëmendja do të jetë e përqendruar në Mançester,…

Loris del në mbrojtje të Pogba: Nuk është faji i tij!

Pol Pogba duket se nuk po e shfaq veten si duhet në këtë fillim sezoni me…

Plas tek Junajtid, Pogba nuk do të jetë më kurrë kapiten i Mançester

Në Mançester duket se klima nuk është aspak e qetë. Sidomos midis dyshes Murinjo-Pogba. Sipas mediave…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online