Gjesti i fundit flet shumë, Pogba me destinacion të ri!

0

Mançester Junajtid po kalon një ndër momentet më të errët të këtij sezoni, teksa fundjavën që lamë pas u shkatërrua në trasnfertë ndaj Evertonit me shifrat 4-0. Për ta bërë më të rëndë akoma humbjen, mendoi Pol Pogba.

Francezi nuk u bashkua me shokët e ekipit dhe trajnerin Solskjaer, të cilët në fund të takimit shkuan afër tifozëve, si për t’i kërkuar falje. Mesfushori qëndroi në mesin e fushës së bashku me Kurt Zuman, me të cilin ndërroi dhe fanellat.

Momenti kur Pogba ndërroi fanellat me Zuman.

Një gjest i tillë i ka revoltuar shumë tifozët, të cilët tashmë duan me çdo kusht largimin e tij. Një kalim te Reali i Madridit duket më pranë se kurrë tashmë, me Pogban që ndoshta po kalon javët e tij të fundit në Mançester.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.