VIDEO | “Çmenden” vëllezërit Pogba, festa e tyre është speciale

0

Pol Pogba njihet për shakatë e tij dhe për karakterin gazmor që ka. Gjithsesi, duket se e gjithë familja Pogba është gazmore, pasi ditën e sotme vëllai i Pol, Matias ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një video, ku shihen të tre vëllezërit duke kërcyer.

28-vjeçari gjithashtu ka shkuar një përshkrim bashkë me videon: “Jemi të çmendur? Jo. Jemi duke e shijuar? Po. Kjo është diferenca.” Vëllezërit e Pol Pogbas, Matias dhe Florentin janë binjakë dhe aktivizohen njëri në Francë me Tursin, ndërsa tjetri me Gençebirligin në Turqi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.