Në Francë janë të bindur, Reali nënshkruan me kampionin e Botës

Zinedin Zidane me ardhjen e tij ka nxitur edhe më shumë interesin e Realit të Madridit për Pol Pogba. Trajneri i rikthyer i madrilenëve ka pohuar se ka simpati për kampionin e Botës. “France Football” shkon më tej.

Revista e mirënjohur ka postuar sot në profilin e saj në internet faqen ë parë të revistës që do dalë nesër ne shitje. Lajmi që ka më shumë interes është se kampioni i Botës do transferohet tek Reali i Madridit në verë dhe në Francë duket se janë të sigurt për këtë.

Më poshtë revista ka publikuar disa arsye se përse francezi do të shkojë në Madrid. Dëshira e tij për të fituar Topin e Artë sfumohet nëse Mançester Junajtid nuk kualifikohet në Champions vitin tjetër. Gjithashtu bashkimi me Zidanin tek madrilenët do t’i siguronte yllit francez më shumë trofe dhe prestigj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online