Bejl te Bajerni? Kovaç flet troç

Bajerni i Mynihut ka qenë një ndër klubet më të përfolura si destinacioni i ardhshëm i…

Shabani “out”, Niko Kovaç lë jashtë liste talentin shqiptar

Mesfushori 20-vjeçar ka marrë një lajm të keq

Kovaç: Champions-i i vështirë, kemi kundër shtete e miliarderë

Niko Kovaç ka dalë para gazetarëve në të parën konferencë që i paraprin sezonit të ri.…

Rumenige: Champions-i na vështirësohet vit pas viti, tifozët harrojnë diçka

Drejtori ekzekutiv i Bajernit, Karl-Hainc Rumeninge, është ndalur të flasë për medien gjermane “Sport1” në lidhje…

Kovaç në panik: Kemi nevojë për përforcime, dua 4 blerje

Niko Kovaç pret ende përforcime. Frenk Riberi, Arjen Roben, Rafinja, Hames Rodrigez dhe Mats Humels janë…

Qëndrimi i Bajernit, Rumenige komenton të ardhmen e Kovaç

Bajerni i Mynihut mposhti 3-0 Laipcigun në finalen e Kupës së Gjermanisë mbrëmjen e kaluar. Mbyllje…

VIDEO | “Dush” me birrë, sprinti i Roben shtang trajnerin Kovaç

Festa e birrës është një traditë e ekipeve gjermane. Pija e dashur përdoret gjithmonë në festimin…

Kovaç largohet në fund të sezonit, nuk e shpëton as dopieta!

Niko Kovaç në fillim të këtij viti i mori stafetën Jup Heinkesit si trajner i Bajernit…

Bajernin nuk e bind Kovaç, bisedon me “të urryerin” e Realit

Bajerni nuk është i kënaqur me punën e Niko Kovaç. Gjermanët nuk ngopen aspak me fitimin…

Kovaç: Ajaksi luajti me zemër! Nuk i mbajnë dot ato lojtarë

Niko Kovaç ka lënë të kuptohet se lajmet mbi interesimin e Bajernit për portierin e Shalkes,…

Kovaç qetëson gjithçka: Asnjë problem, ja si e zgjidhëm me Levën e Komanin

Gjatë stërvitjes së djeshme të Bajernit të Mynihut nuk munguan momentet e tensionit, madje situata u…

Kovaç: Ja pse nuk bëmë merkato të fuqishme! Haverc një yll i së ardhmes

Trajneri i Bajernit, Niko Kovaç, ka dhënë një intervistë për medien gjermane “Sport Bild”, ku ka…

Legjenda e Bajernit del kundër Kovaç: Klubi të mendojë një plan të ri

Bajerni i Mynihut u rikthyer në vend të parë të Bundesligës pas më shumë se katër…

Kovaç: Liverpuli luajti më mirë, ky është limiti jonë

Niko Kovaç nuk shkoi dot më shumë se raundi i 1/16-ve në aventurën e tij të…

Levandovski “grusht” trajnerit:  Nuk guxuam, ishim gjithnjë në mbrojtje

Sulmuesi i Bajernit të Mynihut, Robert Levandovski, ka lëshuar një deklaratë të fortë pas ndeshjes së…

Kovaç jep “recetën”, Nojer: Stadiumi do jetë flakë, Klop i çmendur

Bajerni i Mynihut dhe Liverpuli do tentojnë kualifikimin nesër në Champions League. Ndeshja e parë në…

Vonuan lojën kundër Liverpulit, Kovaç: E dini zakonin!

Pas ndeshjes Liverpul-Bajern, trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop tha se nuk e kishte parë asnjëherë Bajernin…

Bajernit i buzëqesh fati, Kovaç merr një super lajm

Bajerni i Mynihut u mund në fundjavë nga Bajern Leverkuzeni, çka shkaktoi që diferenca me kryesuesit…

Kovaç e ka me arbitrat: Ishin kundër nesh, kemi ende shanse për titullin

Niko Kovaç nuk u përmbajt aspak në daljen për shtyp në përfundim të ndeshjes ndaj Bajer…

Pavard te Bajern? Kovaç i “mbyll derën” francezit

Gjatë muajve të verës, Benzhamin Pavard ishte shumë pranë kalimit te Bajerni i Mynihut. Drejtuesit e…

Durim dhe qetësi, Kovaç: Dortmundi po “fluturon”, ja çfarë duhet të bëjmë

Bajerni i Mynihut fitoi sot derbin kundër Nyrembergut me rezultatin 3-0. Dygolëshi i Levandovskit dhe rrjeta…

Kovaç është i prerë: S’ka blerje në janar, në verë futemi në merkato

Bajerni i Mynihut ndodhet nëntë pikë larg kryesuesve të Borusias së Dortmundit. Kampionët e Gjermanisë duket…

Bajerni mendon për planin B, agjenti i Venger i pranishëm në “Allianz Arena”

Niko Kovaç nuk ka pasur një fillim ëndrrash në detyrën e re si trajneri i Bajern…

Kaos te Bajerni: Shansi i fundit për Kovaç, ka përplasje mes legjendave

Bajerni i Mynihut ndodhet në një situatë shumë të vështirë, ndërsa Niko Kovaç është pranë shkarkimit.…

Kovaç mirëpret Kahn: Ai është pjesë e familjes

Trajneri i Bajernit, Niko Kovaç, foli para gazetarëve në konferencën për shtyp para takimi të të…

Nga Spanja të sigurt, Bajerni i ofron pankinën Zidanit

Situata që po kalon Bajerni i Mynihut për momentin nuk duket ajo e duhura dhe humbja…

Kovaç nuk e bën dramë: Luajtëm mirë, shpresoj të vazhdojmë kështu

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Niko Kovaç, foli para gazetarëve pas disfatës së ekipit të tij…

Kovaç bën inferiorin: Dortmundi është favorit

Ditën e nesërme Bajerni do të ndeshet në “Signal Iduna Park” ndaj Dortmundit. Kësaj radhe bavarezët…

Shans i artë për Meritan Shabanin, Niko Kovaç i beson takimin e Kupës

Bajerni i Mynihut do të ndeshet nesër kundër skuadrës gjysmëprofesioniste të Rëdinghauzenit në kuadër të raundit…

Metodat e punës së Kovaç, tërbohen lojtarët e Bajernit

Niko Kovaç nuk e ka nisur aspak mirë te Bajerni i Mynihut. Veç faktit që në…

Kovaç flet pas humbjes: Duhet të reagojmë!

Bajerni i Mynihut për momentin është në krizë të plotë, teksa pasditen e sotme e pa…

Plas te Bajerni, Hames kapet me trajnerin Kovaç

Bajerni i Mynihut nuk po kalon një moment të vështirë. Barazimi në shtëpi kundër Ajaksit në…

Kovaç e ka me ndjekësit: Ne luajmë pastër, ju po na dërrmoni

Bajerni mundi në shtëpi me rezultatin 3-1 mysafirët e Bajer Leverkuzenit. Por, në “Allianz Arena” festa…

Kovaç: Askush nuk ka qendërmbrojtës si ne, Boateng lojtar klasi!

Merkato është në orët e fundit të saj dhe trajneri i Bajernit, Niko Kovaç, flet për…

Trajneri i Bajernit, Kovaç zbulon taktikën e re: Tiki-taka? Nuk më nevojitet

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Niko Kovaç, ka dhënë një intervistë mjaft interesante për mënyrën se…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online