Kovaç në panik: Kemi nevojë për përforcime, dua 4 blerje

0

Niko Kovaç pret ende përforcime. Frenk Riberi, Arjen Roben, Rafinja, Hames Rodrigez dhe Mats Humels janë larguar nga ekipi bavarez, ndërsa të njëjtën rrugë pritet të zgjedhin edhe Zherom Boateng e Renato Sançez.

Trajneri kroat ka një kontingjent prej vetëm 17 lojtarësh për momentin, që mund të zbresë në 15 me largimet e mbrojtësit dhe mesfushorit portugez. “Kam nevojë për 19 futbollistë”, është shprehur Kovaç për “Kicker”.

Një sinjal i qartë për drejtuesit e klubit, të cilët kanë premtuar një verë të nxehtë në merkato, por për momentin është përforcuar vetëm mbrojtja me francezët Pavard dhe Hernandez.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online