Browsing Tag

Nantes

Vendimi i çuditshëm: Nderuan Sala, gjobitet klubi i Nantes!

Fati tragjik i Emiliano Salas trishtoi gjithë botën e futbollit dhe miliona tifozë. Të shumta ishin nderimet që u bënë për sulmuesin e pafat, i cili sapo ishte transferuar nga Nanta tek ekipi i Kardifit. Tifozët e ekipit francez vendosën…

Ranieri i jep fund pushimeve, trajneri qëndron në Francë

Klaudio Ranieri pritet të konfirmohet në krye të bankinës së skuadrës së Bordosë. Tekniku italian i cili sezonin e shkuar drejtoi Nantën është zgjedhja përfundimtare e drejtuesve të klubit francez. Posti i lënë bosh nga uruguaino Gus…

Ranieri tenton mrekullinë e radhës, e rinis nga Nanta

Ish-trajneri i Lester Sitit, Klaudio Ranieri, është zyrtarisht trajneri i ri i Nantës. Klubi i Ligës 1 ka marrë një leje speciale nga Liga franceze për të punësuar italianin, i cili është 66 vjeç, ndërsa në Francë trajnerët lejohen të…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online