Analizat e morgut e vërtetojnë, gjendet trupi i Emiliano Salës

0

Trupi i gjendur në rrënojat e avionit model Piper Malibu, tashmë është faktuar se është ai i futbollistit argjentinas Emiliano Sala.

Lajmi bëhet i ditur nga autoritet angleze, që kryen analizat e nevojshme mbi kufomën në morgun e qytetit të Bornmuthit.

Ndërkohë, kërkimet për trupin e pilotit anglez Dejvid Ibotson vazhdojnë. Familja e Emiliano Salës është lajmëruar dhe në ditët në vazhdim do të kryhet ceremonia mortore në Argjentinë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online