Sarri nuk e kërkoi largimin nga Çelsi, ja e vërteta

Mauricio Sarri do të largohet nga Çelsi për të marrë timonin e Juventusit. Tekniku italian pati…

Mediat e çojnë te Interi, Hysaj po pret ende Sarrin

Elseid Hysaj ka kaluar tre vite shumë të mira në Napoli, duke qenë një nga lojtarët…

Sarri “pret  biletën”, Guardiola merkato te Juventusi

Juventusi mund të marrë lajme të mira sot në lidhje me trajnerin e ri. Mauricio Sarri…

“Sarri te Juventusi? E keni harruar gishtin e mesit?”

Mauricio Sarri është një kanditaturë potenciale për t’u ngjitur në stolin e Juventusit. Por jo të…

Juve e ka gjetur trajnerin e ri, në Itali e bëjnë të kyrer!

Gianluca Di Marzio e quan të kryer, Juventusi me trajner të ri.

Sarri konfirmon Juventusin: Napolin e dua shumë, por…

Bashkëpunimi midis Mauricio Sarrit dhe Çelsit pritet të mbyllet gjatë ditëve në vazhdim. Tekniku italian do…

Pasuesi i Alegrit te Juventusi: Tani ka një favorit, por…

Juventusi është ende në kërkim të pasuesit të Maks Alegrit. Bardhezinjtë duan një trajner që të…

“Iki që tani”, Sarri bën deklaratën e bujshme

Mauricio Sarri përflitet prej kohësh mbi një largim nga Çelsi. Kohët e fundit kanë egzistuar dy…

Sarri: Futbolli anglez special, ja çfarë më zbavit më shumë

Kritikat për të si trajner dhe futbollin e tij janë të shumta, por Mauricio Sarri nuk…

“Kthim në Itali? Jo, faleminderit!”

Prej disa javësh qarkullojnë lajme për një rikthim të Mauricio Sarrit në Itali. Mediet italiane kane…

Jo vetëm Interi, tani një tjetër pistë në Itali për Hysajn

Elseid Hysaj dhe Napoli në verë mund të ndahen. Gazzetta dello Sport raportonte sot se nëse…

Refuzimi i zëvendësimit, Kepa: As që e kam kuptuar çfarë po bëja!

Kepa Arrizabalaga në një intervistë për mediat Angleze i është rikthyer çështjes me Sarrin në finalen…

“Kështu ndodhi edhe me Suarez, Higuain do shpërthejë me gola vitin tjetër!”

Gonzalo Higuain po kalon ndoshta sezonin më të vështirë në karrierën e tij. Thatësirë golash dhe…

“Italian m…”, Sarri ofendohet edhe nga… pankina kundërshtare!

Çelsi mori një barazim tepër zhgënjyes një natë më parë, teksa sfida në shtëpi ndaj Bërnlit…

Revolucion në stol, Milani dëshiron një futboll më të bukur

Xhenaro Gatuzo dhe djemtë e tij duhet të rikthejnë Milanin në Champions. Pozicionimi në një nga…

Tërbohet Sarri: Akoma më thoni që s’jam për Europën?!

Çelsi triumfoi një natë më parë ndaj Slavias së Pragës me shifrat 4-3, duke fituar të…

Vjen “bomba” nga Anglia: Sarri mezi po pret… shkarkimin, do gëzohej pa masë!

Sarri erdhi në fillim të sezonit në Londër, por asgjë nuk ka shkuar si duhet. Titulli…

Ka një kandidat për stolin, Romës i mbetet vetëm të… presë!

Roma ka disa muaj në kërkim të një trajneri që të marrë timonin e skuadrës sezonin…

Sarri: Ju tregoj vështirësitë e Higuain, këtu nuk është e thjeshtë!

Gonzalo Higuain vijon të kalojë një sezon mes shumë ulje-ngritjesh dhe që nga transferimi në Londër…

Sarri: Higuain po vuan, pres më shumë nga ai

Ndeshjet në transfertë janë kthyer në një makth për Çelsin. Blutë e Londrës kanë humbur katër…

Sarri: Luajtëm vetëm 60 minuta, ndeshja me Sitin na dha besim!

Çelsi mori një fitore mjaft të rëndësishme pasditen e sotme ndaj Fulhemit dhe tashmë e sheh…

Kepën e pret stoli, Sarri: Gabim me pasoja, më duhet t’i jap një mesazh grupit

Të nesërmen Çelsi do të presë në “Stamford Bridge” Totenhemin në një përballje që do të…

Kepa gjobitet dhe kërkon falje, Sarri: Është sqaruar gjithçka

Së fundmi ka reaguar edhe klubi i Çelsit

Gjesti i portierit, Mauricio Sarri sqaron çështjen

Mançester Siti triumfoi në finalen e “Carabao Cup” ndaj Çelsit, por vëmendjen më të madhe në…

E pabesueshme | Kepa nuk pranon të lërë lojën, Sarri tërbohet me portierin

Mançester Siti triumfoi përballë Çelsit në finalen e “Carabao Cup”, ku gjithçka u vendos nga lotaria…

Edhe lojtarët kundër Sarrit, zbulohet arsyeja

Çelsi po kalon një moment jo të mirë, teksa në katër ndeshjet e fundit të luajtura…

Hazard: Mendoj si Sarri, do bëjmë gjëra të mëdha me Higuain

Eden Hazard ka qenë një çështje tek ekipi i Çelsit kohëve të fundit, ku jo pak…

Sarri: Siti ekipi më i fortë në Europë, unë dhe Pepi jemi “djemtë” e… Sakit!

Premier Liga rezervon të dielën një nga ndeshjet më të bukura të saj, me Mançester Sitin…

Milani vendos fatin e Di Françeskos, rikthehet në modë emri i… Panuçit

Humbja e thellë me rezultatin 7-1 kundër Fiorentinës në Kupën e Italisë ka shkaktuar një furtunë…

Sarri i lumtur: Higuain, një ndër më të mirët!

Gonzalo Higuain ka kaluar vizitat mjekësore në ekipin e Çelsit dhe shumë shpejt do të firmosë…

David Luiz: Boll me kritika! Tani kemi një filozofi loje, besojmë të gjithë te Sarri

Humbja në derbin përballë Arsenalit ka sjellë kritika të shumta për Mauricio Sarrin dhe stilin e…

Sarri me tone të forta për çështjen e racizmit: Janë budallenj!

Çështja e racizmit në futboll është diçka që diskutohet prej kohësh, por që kurrë nuk ka…

Sinjali i Sarrit: Higuain? Më pëlqen shumë, por…

Gjatë konferencës për shtyp përpara ndeshjes kundër Leister Sitit, Maurcio Sarri insistoi në faktin që Çelsi…

Taktika e Sarrit dhe roli ndryshe i Kante: Ky është futbolli im, ja pse kam të drejtë

Mauricio Sarri është një nga zbulimet më të bukura të viteve të fundit në aspektin e…

Rudiger “zbulon” Sarrin: Tmerr pas Uolvesit, por mposhtëm Sitin… falë tij!

Ekziston gjithmonë dilema, nëse duhet të jesh i qetë, apo i ashpër, sidomos kur je trajneri…

Sarri i sinqertë: Nuk e di si fitohet ndaj Guardiolës!

Çelsi dhe Mançester Siti do të përballen me njëri-tjetrin pasditen e nesërme në “Stamford Bridge”, në…

“Me Sarrin, një Çelsi ndryshe”, tifozët e kanë harruar Konten

Edhe pse me Antonio Konten në stol, Çelsi fitoi titullin kampion në edicionin 2016-’17, tifozët e…

Ranieri: Speciale kundër Çelsit, por jemi gati. Sarri? I shkëlqyer!

Mauricio Ranieri u rikthye në Premier Ligë, duke marrë drejtimin e Fulhemit. 67-vjeçari e nisi me…

Humbja e parë e Çelsit, David Luiz: Sarri i “tërbuar”? E kam parë dhe më keq!

U desh të vinte java e 13 e kampionatit për të ndodhur humbja e parë e…

Sarri “zbulon” Anglinë: Çfarë ritmi! Ju tregoj bisedën me Klop

Mauricio Sarri zhvilloi një futboll shumë të bukur me Napolin, ndërsa tashmë po mat forcat e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online