Sherif Tiraspol, klubi që dominon Moldavinë falë milionave nga Rusia

Më datë 25 korrik, Partizani rikthehet në stadiumin “Selman Stërmasi” për të zhvilluar ndeshjen e parë…

VIDEO | Latifi shumë pranë mrekullisë, e eliminon ish-lojtari i Kamzës

Sherif Tiraspoli bëri një ndeshje për t’u harruar një javë më parë në shtëpi, duke u…

Shkëndija dhe Feronikeli gati për festë, Latifin e pret një “mision i pamundur”

Dy ekipe shqiptare do shkelin sot fushën e blertë për të vulosur kalimin në raundin e…

VIDEO | Humbje horror për Latifin, shkëlqen “ish”-i i Kamzës

Liridon Latifi ishte pjesë e ndeshjes më surprizuese të raundit të parë eliminator të UEFA Champions…

VIDEO | Latifi zbavitet në Moldavi, debuton me tripletë

Debutimi i Liridon Latifit me fanellën e Sherif Tiraspolit nuk mund të shkonte më mirë. Sulmuesi…

Latifi i jep fund pushimeve, më 3 korrik rikthehet në oktagon

Ilir Latifi do të rikthehet në oktagonin e UFC-së më datë 3 Korrik. Atleti shqiptar do…

Latifi lë pas “ferrin” hungarez, tashmë troket në derën e Panuçit

Liridon Latifi e kishte menduar krejt ndryshe kalimin tek Akademia Pushkash. Ish-sulmuesi i Skënderbeut zgjodhi klubin…

VIDEO | Super Latifi, shijoni golat e sulmuesit shqiptar në Hungari

Liridon Latifi po shkëlqen me skuadrën e Akademia Pushkash. Pas një fillimi jo shumë të mirë,…

Latifi i magjishëm, tripletë në Kupën e Hungarisë

Liridon Latifi ka zhvilluar një ndeshje fantastike, teksa ka qenë autori i një triplete në takimin…

VIDEO | Dueli mes shqiptarëve, Latifi ndëshkon Bazelin me supergol

Bazeli dhe Akademia Pushkash kanë zhvilluar dje një ndeshje miqësore përballë njëra-tjetrës, një sfidë që i…

VIDEO | Latifi gjen golin në ndeshjen e kupës, merr fund pritja 3 mujore  

Liridon Latifi është rikthyer të shënojë pas më shumë se tre muajsh pritje. Ish-sulmuesi i Skënderbeut…

VIDEO | Kasami dhuron “show” në Zvicër, Kaja dhe Latifi “spektatorë”

Sioni i Lenjanit, Bastien Tomës dhe Pajtim Kasamit ka marrë një fitore mjaft të rëndësishme kundër…

Zyrtarizohet data e duelit, Ilir Latifi zbarkon në Las Vegas

Ilir Latifi do të kthehet të kafazin e UFC-së më datë 29-dhjetor, ku do të ndeshet…

Video | Latifi gati të bëjë kthesën, spektakël në stërvitje dhe rikthim në formacion

Liridon Latifi nuk u përshtat siç duhej në futbollin hungarez. Sezoni i parë te Pushkash Akademi…

Latifi: Më mungon Korça, kombëtarja arritja më e madhe

Liridon Latifi prej disa muajsh luan në kampionatin hungarez te Akademia Pushkash, klub që pagoi rreth…

Trajneri, bisedë me Latifin përpara stërvitjes

Kristian Panuçi ka shkëputur më vete Liridon Latifin, teksa edhe në prani të Ervin Bulkut, ka…

Latifi: Për kombëtaren luaj në çdo rol, kalimi në Hungari i menduar mirë

Liridon Latifi ka dalë sot para medieve në konferencë për shtyp, për shkak se Armando Sadiku…

Verë rekord për transferimet e klubeve

Ka pasur gjithnjë një diskutim të madh në lidhje me largimet nga kampionati shqiptar. Shumica e…

Pa Latifin, korçarët vlejnë 6.1 milionë euro

Ndryshon vlera sipas “transfermarkt.com” për Skënderbeun pas largimit të Liridon Latifit. Pa kaluar 24 orë nga…

Zyrtarizohet Latifi, tani e tutje “hungarez”

Ishte mbyllur gjithçka, por prezantimi ka ardhur sot: Liridon Latifi është zyrtarisht i Akademisë Pushkash në…

Latifi: Në Hungari, pasi dua të rritem gradualisht

Liridon Latifi në Hungari, te Pushkash, ekip i panjohur në Shqipëri. Si ka mundësi? Gjithçka e…

Latifi “hungarez”, miliona për Skënderbeun dhe mesfushorin

Është lojtari i momentit në Superiore, ka një vlerë të jashtëzakonshme për Skënderbeun dhe gjithë Superioren,…

Çmenduri hungareze, Latifi ikën pas Dinamo Zagrebit

“Ylli” i Skënderbeut duket se ka mbyllur marrëveshjen me ekipin e ri. Drejtuesit nuk japin informacion,…

Latifi “kundër” Takajt: Nuk dua rival të madh në short

Liridon Latifi lë gjurmë gjithnjë te Skënderbeu, edhe nëse nuk shënon. Nëse pastaj duhet të gjuajë…

Daja e Latifi pa frikë: Do luajmë lojën tonë, barazimi është synimi minimal

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, foli dje në konferencën e zakonshme për shtyp para ndeshjes, duke…

Latifi e zyrtarizon: Iki pas Europës, e kam gjetur ekipin

Mesfushori deklaron se ka mbyllur gjithçka me skuadrën e tij të re, por e mban sekret.…

Latifi “show”, kemi një superlojtar

Barazimi në Kazakistan ka kënaqur gjithë Korçën, por presidenti Ardian Takaj është i lumtur edhe për…

Latifi-Kairat, Skënderbeu del mbi zero

Kalimi i turit dhe shitja e Liridonit – ju tregojmë se ku mund të shkojë –…

Latifi rrit vlerën në treg, bën liderin në fushë

Me 3 golat që shënoi në këto 2 ndeshje, kosovari i ka bërë një reklamë më…

Latifi nuk mendon largimin: Edhe vjet isha me “valixhe” në duar, por…

Edhe një vit më parë u fol shumë për largimin e Liridon Latifit nga Skënderbeu. Madje,…

Latifi: Ishte një natë e keqe, por e shkatërrojmë rivalin në kthim

Mesfushori i Skënderbeut, Liridon Latifi, ishte protagonist i madh i ndeshjes së djeshme kundër San Zhulias,…

Latifi me valixhet gati, një hap larg Grasshopersit

Zbulohet skuadra që është pranë akordit me Liridon Latifin. Zviceranët kanë një vit që interesohen dhe…

Takaj: Latifi ikën pas Europës, marrim sulmues të huaj

Fatjon Rupi Skënderbeu është zhvendosur në Slloveni prej dy ditësh. Ekipi ka nisur përgatitjet për Kupat…

Latifi i jep lamtumirën Skënderbeut

Një ndarje që ndoshta nuk e priste, por Liridon Latifi është i detyruar t’i thotë lamtumirë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online