Bindja e Piatek: Kam lindur për të shënuar, ju tregoj dy idhujt e mi

Kristof Piatek është një nga sulmuesit më të mirë të Serie A. Ashtu si në të…

Milani i Xhampaolos merr formë, Suso provohet në pozicionin e ri

Trajneri italian teston modulin e preferuar

VIDEO | “La casa de Piatek”, polaku në huazim te seriali i famshëm!

Një ndër serialet më të ndjekur të kohëve të fundit është padyshim “La casa de papel”.…

Objektivat dhe e vërteta e “pistoletës”, Piatek rrëfen surprizat dhe debutimin me Milanin

Kristof Piatek debutoi me Milanin në ndeshjen e kampionatit kundër Napolit në “San Siro”. Mjaftuan 20…

Krespo i bindur: Piatek është Shevçenko i ri, ju tregoj pse

Kristof Piatek tregoi përballë Napolit që 13 golat e shënuar në kampionat me Xhenoan nuk ishin…

Piatek: Ky është vetëm fillimi, e prisja këtë debutim

Protagonisti i përballjes së Kupës së Italisë midis Milanit dhe Napolit, ishte padyshim Kristof Piatek. Sulmuesi…

Piatek me fjalë zemre: Maldinin e kam admiruar, kam lindur për Milanin

Sot është dita e Kristof Piatek dhe sulmuesi polak ka thënë fjalët e para si milanist.…

FOTO | Protesta origjinale e trajnerit të parë të Piatek dhe kërkesa për FIFA-n!

Marrëveshja është mbyllur prej ditësh, ndërsa zyrtarizimi i kalimit të Kristof Piatek drejt Milanit mund të…

Në Poloni e bëjnë të sigurt, “telenovela” Piatek merr fund sot

Kalimi i Kristof Piatek te Milani do të marrë formë zyrtare ditën e sotme. Lajmi vjen…

Milani siguron Piatekun, një mesfushor për Xhenoan

Tashmë pritet vetëm zyrtarizimi i kalimit të Kristof Piatek te Milani. Takimi final do të mbahet…

Profecia e presidentit: Piatek do të luajë një ditë me Milanin!

Kristof Piatek nuk njihej nga askush deri në fillimin e këtij sezoni. Xhenoa ishte klubi që…

Higuain fluturon drejt ishullit, sot takimi final për Piatek

Gonzalo Higuain do të vijojë karrierën me ekipin e Çelsit dhe do të udhëtojë sot drejt…

Higuain drejt Londrës, Milani ka formulën e goditjes së merkatos

Milani duhet t’i bëjë llogaritë pa Gonzalo Higuain në të ardhmen. Sulmuesi argjentinas ka bërë gati…

Leonardo “humbet” finalen dhe bind Xhenoan, Piatek shumë afër Milanit

Gonzalo Higuain është një hap larg transferimit tek ekipi i Çelsit, aty ku do të rigjejë…

Reali me plan për Piatek, garës i bashkohet dhe Milani

Kristof Piatek është një nga zbulimet e këtij sezoni në kampionatin italian. Sulmuesi i Xhenoas ka…

Paketa nuk mjafton, Leonardo gati dy dhurata për Gatuzon

Leonardo dhe Paolo Maldini e dinë mirë që ardhja e Lukas Paketës nuk i zgjidh të…

Reali hedh sytë nga Italia, Perez kërkon goleadorin… në huazim

Reali i Madridit po kalon një nga momentet më të vështira të viteve të fundit. Viti…

Roma akord me agjentin e Piatek? Barcelona nuk i ndahet sërish!

Luis Suarez nuk po kalon një formë të mirë te Barcelona dhe nuk ka një zëvendësues…

Garë e fortë për Piatek, Roma dhe Napoli në “sherr” për sulmuesin

Kristof Piatek është një nga sulmuesit më në formë në Europë dhe golat e shënuar me…

Xhenoa i vendos çmimin, Napoli me plan për Piatek

Kristof Piatek vazhdon të tërheqë vëmendjen e klubeve të mëdha europiane. 23-vjeçari i Xhenoas udhëheq tabelën…

Tre klube në garë për Piatek, Preciozi me plan të qartë për sulmuesin

Kristof Piatek është lojtari i momentit në Serie A. Sulmuesi polak i Xhenoas ka shënuar 13…

Piatek i shumëkërkuar, Roma ka një plan për të

Kristof Piatek është kthyer në një nga lojtarët më të dëshiruar në merkato. Sulmuesi i Xhenoas…

Të gjithë të fiksuar pas Piatek, reagon Preciozi: Është një çmenduri ta shesësh

Tetë gola në Serie A në vetëm gjashtë ndeshje të luajtura. Duke i shtuar dhe pokerin…

Momenti i artë i Piatek: nga interesimi i Barcelonës, te krahasimi me Levandovskin

Kristof Piatek është një nga zbulimet e këtij fillim sezoni në Serie A. Sulmuesi polak i…

Mesi, Mbape, Benzema? Jo, Kristof Piatek! Polaku i Xhenoas mbreti i golave në Europë!

Kristof Piatek u transferua gjatë kësaj vere nga ekipi i Krakovias për te Xhenoa në Serinë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online