Nuk mund të ndodhte ndryshe, Klop rrëmben çmimin prestigjoz

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Jurgen Klop është trajneri gjerman i vitit, çmim ky që…

“Bomba” e Klop: Nuk vazhdohet kështu, 4 klube tallen me të gjithë!

Liverpuli është një nga ekipet më pasivë në këtë merkato vere. Klubi nga “Merseyside” nuk ka…

Talenti i Liverpulit: E dua fanellën e kuqe, ja çfarë më ka thënë Klop

Marko Grujiç është një prej talenteve më të mëdha të akademisë së Liverpul. Talenti serb është…

Nisin spastrimet te kampionët e Europës, Klop nuk i do në skuadër

Liverpul përfundoi festën e titullit kampion Evrope dhe tani do i duhet të nisë pregatitjet për…

Klop flet hapur: Unë te Juventusi? Broçkulla!

Pas shkarkimit të Alegrit, Juventusi është në kërkim të një trajneri të klasit botëror. Disa ditë…

“Ramos te Liverpul? Ka 0.0% shans, edhe po të jetë falas!”

Serxho Ramos këto ditë përflitet mbi një largim nga Reali Madridi. Sipas mediave angleze, Mançester Junajtid…

Boateng: Kam vetëm një peng, Klopi ka një aftësi unike. Ibra? S’të fliste me gojë, nëse…

Barcelona mori në merkaton e dimrit Kevin Princ Boateng nga Sasuolo, në mënyrë që të sigurojë…

Filmi dhe ushqimi i preferuar, Klop u përgjigjet pyetjeve të tifozëve

Jyrgen Klop i është përgjigjur pyetjeve që njerëzit anembanë botës kërkojnë për të në “Google”. Në…

“Krisja” mes Salah dhe Klop, zërat shkojnë edhe në Francë

Mohamed Salah dhe Liverpuli nuk janë në një marrëdhënie optimale. Këtë e tha disa ditë më…

Liverpuli, tre pikë larg rekordit historik

Nëse nuk do të ekzistonte Siti i Guardiolës, Liverpuli tani do të ishte shpallur kampion. Skuadra…

Salah kërkon largimin nga Liverpuli, zbulohet shkaku i mërzitjes!

Një lajm i papritur vjen nga Anglia. Mohamed Salah dëshiron të largohet nga Liverpuli në fund…

Klop: Salah më la pa fjalë, ja çfarë më kujtoi ndeshja e djeshme!

Mohamed Salah ishte autori i një “perle” në fitoren e djeshme të Liverpulit ndaj Çelsit me…

Klop ngushëllon PSG-në: S’ka më të pafat se ata

Jyrgen Klop ka dhënë një intervistë interesante për medien franceze “Telefoot”. Trajneri i Liverpulit ka komentuar…

Klop kapet me gazetarin: Futbolli nuk është PlayStation!

Barazimi ndaj Evertonit bëri që Liverpuli të humbte kryesimin e kampionatit anglez ndaj rivalëve të Mançester…

VIDEO | Kapësi i topave tallet me Klop, gjermani bie pre e provokimit

Liverpuli nuk ia doli të merrte tri pikët në përballjen derbi ndaj Everton. Skuadra “fqinje” bëri…

Klop e tepron: Shënuam gol të parregullt, por arbitri na dëmtoi

Jurgen Klop u shfaq i pakënaqur pas ndeshjes me Uest Hemin, pasi skuadra e tij u…

Gara për titull, Van Gal: Vë bast për Liverpulin, Guardiola ka një pikë të dobët

Premier Liga do të dhurojë deri në fund një garë të fortë për titullin midis Liverpulit…

Nga sfida me Napolin, te dashuria për Italinë: Klop përgatitet për “finalen”

Liverpul-Napoli është përballja më e fortë dhe emocionuese e së martës në Champions. Duke llogaritur një…

Provokimi i “ish”-it të Anglisë: Festimi i Klop? Murinjo do ishte dënuar… 25 ndeshje!

Jurgen Klop nuk e përmbajti vetën gjatë derbit të fituar në minutat shtesë kundër Evertonit. Origi…

Klop i tërbuar: Na bënë të dukeshim si kasapë, Nejmar u tregua tinëzar!

Jurgen Klop sigurisht që ka dalë i zhgënjyer nga fusha e blerta pas humbjes që Liverpuli…

Klop do të evitojë dramën, Shaqiri nuk udhëton në Beograd

Xherdan Shaqiri nuk do të jetë me skuadrën në Beograd këtë mesjavë. 27-vjeccari nuk është grumbulluar…

Klop i shqetësuar përpara Arsenalit, mesfusha e Liverpulit “gjysmake”

Premier Liga do të zhvillojë nesër shumicën e ndeshjeve, të vlefshme për javën e 11-të. Do…

Klop: Nuk jam i çmendur, nuk ia bëj atë pyetje Salah!

Salah shënoi dy gola me Liverpulin në fitoren 4-0 që regjistruan ndaj Crvena Zvezdës. Sulmuesi egjiptian…

Shtohen “dhimbjet e kokës” për Klop, tjetër dëmtim në kampin e “The Reds”

Liverpuli po bën një fillim sezoni mjaft të mirë dhe ecuria e “The Reds”, sidomos në…

Lëv kundër Klopit, Nations League “molla e sherrit”

Jurgen Klop kritikoi Nations League si “kompeticioni më i pakuptimtë në botë”. Trajneri i Liverpulit theksoi…

Klop i qartë: Fabinjo? Mund të duhet shumë kohë

Liverpul ishte një ndër ekipet më aktive gjatë merkatos së verës. Padyshim një ndër transferimet që…

Klop nuk kursen elozhet për Sarrin: Çfarë trajneri! E admiroj prej kohësh stilin e tij

Liverpuli dhe Çelsi do të përballen dy herë brenda katër ditëve. Nesër në mbrëmje, “The Reds”…

Shaqiri e detyron, Klop: Zakonisht nuk e bëj diçka të tillë!

Xherdan Shaqiri zhvilloi ndeshjen e parë në Premier Ligë me ekipin e Liverpulit në fitoren me…

“Vullkani” Jurgen Klop, sa shumë ndeshje si trajner

Jurgen Klop pa diskutim është një nga trajnerët më të mirë në botë. Tekniku gjerman po…

Amazon zgjedh Liverpulin, Klop refuzon dhe shpjegon arsyet

Amazon, kompania amerikane me bazë në Siatëll, ishte autorja e dokumentarit “All or Nothing”, ku mori…

Klop shuan polemikat: Me Salah, çdo gjë në rregull

Liverpul po bën jashtëzakonisht mirë në fillimin ë këtij sezoni. Rezultatet deri tani për të besuarit…

Klop gati për Champions: Jemi të uritur, me PSG përballje për mos u humbur

Champions League hap siparin sonte në mbrëmje dhe një nga sfidat më të bukura është ajo…

Liverpuli nis turin e “ferrit”, Klop shfaqet i qetë

Liverpul dhe Totenhem do të përplasin “brirët” mesditën e së shtunës dhe do të jetë testi…

Befason Jurgen Klop: Gafa e Alison? Shumë i lumtur që ndodhi!

Liverpul korri fitoren e katërt rresht në Premier Ligë përballë Lester Siti në transfertë me rezultatin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online