Gjici nuk fal, tani ka dhe gjoba për futbollistët

Eliminimi nga Europa League nuk u prit mirë te Kukësi dhe lëvizja e parë ishte mbyllja…

“Rezultate zhgënjyese”, Gjoka e mbyll te Kukësi

Eliminimi në raundin e parë të kualifikueseve të Europa League ndaj hungarezëve të Debreçenit ka rezultuar…

Gjoka: Unë me çantë në dorë jam, u ndëshkuam nga eksperienca

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, nuk ia doli që të kualifikojë Kukësin për në turin e…

Gjoka: Nesër duhet të fitojmë, presidenti synon gjithçka

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, ka folur në konferencë për shtyp para ndeshjes së kthimit kundër…

Gjoka: Rezultat i gënjeshtërt, nuk i shfrytëzuam rastet tona

Ernest Gjoka ka folur para gazetarëve hungarez pas humbjes 3 – 0 të Kukësit ndaj Debrecenit.…

Gjoka rreshton titullarët, vetëm një debutues te verilindorët

Ernest Gjoka ka përzgjedhur formacionin titullar të Kukësit për transfertën ndaj Debrecenit. Përballë ekipit hungarez verilindorët…

Gjoka: Nuk na mungojnë lojtarë, Debrecenin e njohim mirë!

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, ka folur sot në konferencë për shtyp para ndeshjes me Debrecenin,…

Gjoka: Debreceni i kalueshëm, ja ç’duhet të bëjmë në Hungari

Kukësi përballet të enjten në transfertë me hungarezët e Debrecen në kuadër të raundit të parë…

Gjoka: Sot luajti baza e ekipit, i bindur se e kalojmë Debrecenin

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli sot pas ndeshjes miqësore kundër Laçit, e cila u mbyll…

Gjoka: Po u largova nuk bie bomba, ja episodi me Ramën

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, fitoi Kupën e Shqipërisë me Kukësin. Menjëherë pas finales së fituar,…

Gjoka: Kukësi di si të fitojë trofe, çantën e kam gjithmonë me vete

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli para mediave sot në konferencën e zakonshme për shtyp, para…

Gola dhe tension, pasditja absurde e sulmuesve të Kukësit

Kukësi, edhe pse fitoi sot me Kastriotin dhe ka realizuar misionin e parë vendosur nga klubi,…

Rexhinaldo dhe e ardhmja, Kukësi merr vendimin final

Finalja e Kupës së Shqipërisë është vetëm pak ditë larg dhe te Kukësi e kanë mendjen…

Gjoka: Urime Partizanit, sot na vjen keq për rezultatin

Ernest Gjoka, trajneri kampion me Kukësin para dy vitesh, u rikthye në Gjirokastër ku kishte fituar…

Gjoka: Në finale me meritë, Rexhinaldo i ka problemet me veten

Kukësi i Ernest Gjokës është në finalen e Kupës së Shqipërisë. Trajneri u intervistua në emisionin…

FOTO: Problemet nuk mbarojnë, edhe kjo i duhej Kukësit

Skuadra e Kukësit ka qenë një ndër ekipet në Superiore që ka vuajtur më shumë nga…

Gjoka: Me fat që jam te Kukësi, sot skuadra e meritoi fitoren

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli pas fitores kundër Skënderbeut për Supersport, ku tha se kjo…

Çyrbja, Musolli dhe Teqja: Dilemat e Gjokës para Skënderbeut

Kukësi ka qenë një nga skuadrat që ka vuajtur më shumë nga dëmtimet në këtë sezon…

Gjoka: Detyrat i bëmë mirë! Nëse Partizani bën dhurata, pse jo…

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli pas fitores kundër Tiranës për ndeshjen që të tijtë zhvilluan,…

Gjoka e pranon: Ishim pafat, titulli histori e mbyllur!

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka foli pas humbjes me Flamurtarin, duke thënë që titulli kampion është…

Gjoka: Objektivat e Kukësit dihen, fitoren na e dha vetëm Limaj

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka e nisi me fitore aventurën e tij në krye të verilindorëve.…

Gjoka: Ekipi ka cilësi, por kanë mbetur vetëm dy lojtarë nga Kukësi i mëparshëm

Ernest Gjoka është rikthyer në drejtim të Kukësit, një vit e gjysmë pas eksperiencës së tij…

Gjoka kryen stërvitjen e parë me Kukësin, verilindorët me staf të ri

Ernest Gjoka u rikthye në krye të Kukësit pas shkarkimit të Ramadan Ndreut, i cili e…

Gjoka: Do rishikoj pozicionin tim, shumë e vështirë për t’u motivuar

Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka u pa shumë i zhgënjyer pas humbjes kundër Kastriotit. Për “Supersport”,…

Gjoka: Nuk luajmë për Partizanin, ja situata me financat

Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka ka folur pas ndeshjes kundër Teutës për “Supersport”, ku tha se…

Gjoka: Jemi skuadër modeste, as ne dhe as Tirana nuk jemi mirë!

Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka ka folur para ndeshjes kundër Tiranës në konferencën e tij të…

Gjoka: Keqardhje për kontestimet, ja ku vuajtëm ndaj Vllaznisë

Kamza u përmbys sot nga skuadra e Vllaznisë në ndeshjen e Kupës së Shqipërisë dhe ky…

Luzi “all in” për objektivin historik, vijnë dy sulmues nga Kategoria e Parë

Skuadra e Luzit ka afruar dy sulmues me eksperiencë nga Kategorisë e Parë. Armand Pasha dhe…

Gjoka për mbijetesën: Në Superiore skuadra që gabon më pak

Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka duket i bindur për çështjen e mbijetesës dhe është optimist sa…

Gjoka: Pa Frashërin e vështirë, ja si shpëton Kamza

Trajneri i Kamzës Ernest Gjoka ka përpara vetes një mision të vështirë, teksa duhet të shmangë…

Gjoka: Uroj mos të ketë ndikim gjykimi, çdo skuadër ka krizën e saj

Edhe pse Kamza mori një pikë në Laç, skuadra nga periferia e kryeqyteti shkoi në vendin…

Gjoka i qetë: Kamza ringrihet, edhe rivalët kanë halle

Ernest Gjoka ka një mision të vështirë, teksa mori përsipër për të shpëtuar Kamzën nga rënia…

Gjoka: Kombëtarja nuk duhet “masakruar”, morëm një leksion të rëndësishëm

Me kampionatin që është ndalur, qartësisht kombëtarja është çështje dite dhe disfata e turpshme ndaj Skocisë…

Kamza zhvendoset në Tiranë, plotësohet stafi teknik

Ernest Gjoka ka nisur menjëherë nga puna, pasi duhet të nxjerrë skuadrën e Kamzës nga kjo…

Gjoka: Sfidë e vështirë, lufta për mbijetesë është e egër!

Ernest Gjoka ka një detyrë mjaft të vështirë, pasi i duhet që të ringrijë ekipin e…

Gjoka rrëfen makthin Vllaznia: U futa në një luftë që nuk ishte e imja

Ish-trajneri i Vllaznisë flet për herë të parë që prej largimit nga drejtimi i skuadrës shkodrane.…

Asani-Progni shtyjnë Vllazninë drejt skëterrës

Partizani mund Vllazninë, duke i shtyrë shkodranët në Kategorinë e Parë. Jasir Asani dhe Gerhard Progni…

Gjoka: Ankth pa fund, por në fund u shpërblye sakrifica

Në fund të sfidës mes Vllaznisë e Laçit, trajneri i shkodranëve Ernest Gjoka është parë më…

Gjoka e pranon: Në Lushnjë nuk kemi asnjë rrugë tjetër veç fitores

Finale mbijetese, skena “Roza Haxhiu”, përballë Lushnja e Vllaznia. E çuditshme, por e vërtetë, edhe këtë…

Gjoka: Kjo një tjetër Vllazni, luajmë gjithçka për gjithçka

Shkodranët kërkojnë fitoren kundër Kukësit. “Duhet të vazhdojmë rrugën e fitoreve dhe të shohim përpara, pavarësisht…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online