Hasani kthehet në çështje, Ngo ndërhyn nga Anglia

Edon Hasani është njeriu i momentit te Tirana, por jo më për golat e tij. Një…

“Ose unë, ose Hasani”, Halili duhet të marrë vendimin e vështirë!

Tirana zien dhe kjo prej një ngjarjeje të ndodhur një ditë më parë në stërvitje. Një…

Një foto çon Ngo te Partizani, Hasani “paralajmëron” menaxherin

Kampionati mbaroi dhe në Shqipëri shumica e lojtarëve nga nesër dalin lojtarë të lirë. Një nga…

“Unë jam torturuar për golat”, Edon Hasani thumbon rivalët

Edon Hasani e mbylli sezonin te Tirana me 12 gola, rekord për mesfushorin shkodran. Në emisionin…

Hasani shqetëson Memën, sërish me probleme

Edon Hasani është një nga surprizat e bukura të Tiranës, teksa shkodran ka arritur të shënojë…

“Qeni i tërbuar” Ngo: Goli i Hasanit? Unë i thashë…

Tirana mori një triumf jetik një ditë më parë në transfertën e vështirë të Laçit, ku…

Hasani në luftë me kohën, pikëpyetjet e mëdha të Memës

Edon Hasani dje nuk është stërvitur me Tiranën, ndërkohë që ka kryer terapi. Edhe sot do…

Mes 10-ës dhe… 11 metrave, sezoni bardheblu i Edon Hasanit

Edon Hasani. 27 vjeç, vendlindja Shkodër. Tirana ka qenë një shtëpi e dytë për shumë bashkëqytetarë…

VIDEO | Pyetja një milion dollarëshe: si e nxori topin jashtë Hasani?

Në futboll kemi episode nga më të ndryshmet dhe rastet e humbura nga sulmuesit, mesfushorët, apo…

VIDEO | “Jemi në mendjet e njëri-tjetrit”, Hasani dhe Ngo dhurojnë spektakël

Edon Hasani dhe Majkëll Ngo kanë krijuar një “binom” të frikshëm për çdo mbrojtje të Superiores.…

Belica: Po vuajmë kundër Ngosë! Hasani beson te triumfi bardheblu

Pjesa e parë e derbit Tirana-Partizani u mbyll pa gola. Bardheblutë ishin më kërkues dhe kishin…

Festimi me Fanatics, Hasani me mesazh kuptimplotë

Tirana mori një fitore të rëndësishme ditën e djeshme, teksa triumfoi ndaj Kukësit me rezultatin 0-1.…

Mallkimi i numrit 10 dhe objektivat e Tiranës, rrëfehet “goleadori” Hasani

Edon Hasani po zhvillon një sezon fantastik në aspektin personal. Mesfushori i Tiranës ka shënuar shtatë…

Mema buzëqesh nga Disiplina, Hasani dilema e madhe

Tirana luan një sfidë të vështirë nesër në Kamzë kundër Kukësit. Bardheblutë për këtë takim do…

Mema me dhimbje koke, Hasani mëson shkallën e dëmtimit

Edon Hasani doli duke çaluar pas ndeshjes me Kamzën. Mesfushori, i cili është shënuesi më i…

Marrëveshja me Ngo dhe klauzola e guximshme, sekretet e Edon Hasanit

Edon Hasani ka vendosur një rekord personal me dy golat e shënuar ndaj Kamzës. Shkodrani shkoi…

Hasani: Më vjen keq për ecurinë, ju tregoj ndryshimin mes Ze Marias dhe Memës

Tirana e mbylli me fitore vitin, pasi mundi Flamurtarin me një gol të shënuar nga Edon…

Hasani: Kemi nevojë për merkato urgjente, duhet të jemi një me tifozët

Edon Hasani shënoi golin e tretë rresht, por ky i fundit kishte vlerën e tre pikëve.…

Hasani: Ndeshje delikate, kisha presion kur godita penalltinë

Edon Hasani ishte autori i golit të parë të fitores përballë Kastriotit, por dhe një nga…

Ngo gëzon Ze Marinë, Edon Hasani e shqetëson

Tirana bëri detyrën kundër Ilirisë në ndeshjen e Kupës, por sërish ka probleme dhe tanimë shqetësimi…

Probleme para Kukësit, Ze Maria sytë nga infermieria

Tiranës i duhet sa më shpejt Majkëll Ngo, por nuk mund të rrezikohet. Sulmuesi me zor…

Pozicioni dhe ndryshimi mes Kukësit e Tiranës, Hasani flet hapur

Edon Hasani u përgëzua pas ndeshjes nga trajneri Ze Maria. “Është lojtar me cilësi, i dha…

Edon Hasani, nga Irani në … Arabi?

Mesfushori shkodran u rikthye verën e shkuar te Vllaznia, por nuk qëndroi shumë, pasi në janar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online