VIDEO | Pyetja një milion dollarëshe: si e nxori topin jashtë Hasani?

Në futboll kemi episode nga më të ndryshmet dhe rastet e humbura nga sulmuesit, mesfushorët, apo mbrojtësit, shpesh gabojnë para portës. Në ndeshjen Tirana-Kukësi, Edon Hasani është bërë protagonist me një rast të humbur.

I ndodhur brenda zonës, mesfushori shkodran u shërbye mjaft mirë nga Majkëll Ngo dhe tentoi portën. Edhe pse vetëm tre metra me kuadratin, Hasani ka gabuar dhe e ka dërguar topin jashtë. Se si, as vetë ai nuk do mund ta shpjegojë. Ky është futbolli…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online