Dhimbje koke për Konten, dëmtohet afrimi i bujshëm

Antonio Konte dhe tifozët e Interit kanë marrë një lajm të keq. Gjatë stërvitjes së ekipit…

Godin: Unë dhe Interi ngjajmë shumë, Konte trajneri ideal

Diego Godin është një nga mbrojtësit më të mirë në botë. Lider, inteligjent, eksperiencë dhe i…

“Lojtar i madh dhe fitues i lindur”, kapiteni Handanoviç flet me elozhe

Interi nuk e ka nisur aspak mirë turneun amerikan të miqësoreve, ku u mund në ndeshjen…

“Ka një sherif të ri në qytet”, Interi godet zyrtarisht

Marrëveshja ishte mbyllur prej kohësh dhe vetëm pritej 1 korriku, kur edhe mbrojtësit i përfundonte kontrata…

“Interisti” Godin: Nuk u surprizuam nga Juve, e vuajmë shumë këtë rezultat!

Diego Godin është padyshim një lider për Atletikon, duke qenë se është dhe kapiteni i ekipit.…

Buzëqesh Simeone, Atletiko e kompletuar dhe gati për Juven

Nesër në mbrëmjë do të zhvillohet akti i dytë midis Juventusit dhe Atletikos së Madridit. Ekipi…

Panik tek Atletiko: Dëmtohet mbrojtësi, në rrezik sfida kundër Juventusit

Atletiko e Madridit po vazhdon përgatitjet për ndeshjen e 12 marsit kundër Juventusit. Djemtë e Simeones…

Nga rinovimi i Ikardit te Godin, Marota: Kampionët duan të vijnë tek Interi!

Interi nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në ndeshjen kundër Sasuolos dhe të…

VIDEO | Tifozët e Atletikos nuk dorëzohen, protesta për qëndrimin e kapitenit

Dashuria midis Atletikos së Madridit dhe Diego Godin po shkon drejt përfundimit pas nëntë vitesh. Kapiteni…

Interi e bën sefte, goditja e parë është një emër i bujshëm

Interi e ka nisur merkaton e janarit me një goditje të bujshme. Diego Godin do të…

Simeone nuk ndërhyn: Godin? Kam folur njëherë me të, e zgjidh me klubin

Ditët e fundit kryefjala e merkatos në kampin e ekipit të Interit, ka qenë pikërisht Diego…

Shpërthen biografi i Godin: Kështu trajtohen legjendat?!

Lajmi i largimit të Diego Godin në fund të sezonit nga Atletiko Madrid ka sjellë acarimin…

E kryer, Godin do të transferohet në Milano

Diego Godin sezonin e ardhshëm do të luajë në Serinë A italiane, raporton Sky Sport në…

Godin është i prerë: Padrejtësi nëse Grizman nuk e fiton “Topin e Artë”

Sulmuesi francez i Atletiko Madrid ka fituar gjithçka këtë sezon, Kupën e Botës me Francën, si…

Zemërimi i Junajtid me Godin: Mbrojtësi na përdori për interesin e vet!

Diego Godin është një nga mbrojtësit më të mirë në botë dhe gjatë merkatos së verës…

Diego Godin shënjestron Superkupën: Çfarë ndjesie të jesh kapiten!

Atletiko i Madridit përballet me Realin të mërkurën në Talin të Estonisë. Në mes është Superkupa…

Atletiko rinovon me mbrojtësin, uruguaiani “Colchoneros” deri në 2021

Atletiko e Madridit është pranë rinovimit me një nga shtyllat e mbrojtës, Diego Godin. Uruguaianit i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online