Lajme të mira për Lerdën, titullari i “demave” rikthehet nga dëmtimi

Partizani do të luajë sfidën e kthimit kundër Sherif Tiraspolit ditën e mërkurë, në Moldavi. Sfida…

VIDEO | “S’kisha qarë kurrë më parë”, Enis Bardhi tregon emocionet e golit historik

Enis Bardhi shënoi një gol me rëndësi historike për Levanten në takimin e kësaj fundjave ndaj…

Sekreti i goditjeve të dënimit dhe agjërimi, rrëfehet Enis Bardhi

Futbollisti shqiptar Enis Bardhi ka dhënë një intervistë për medien spanjolle “lasprovincias.es”, ku ka folur në…

Bardhi: Mbijetesa, më pranë se kurrë! Dua një skuadër më të madhe

Sulmuesi i Kastriotit, Patrik Bardhi, po bën një sezon të mirë me fanellën e krutanëve. I…

VIDEO | Bardhi shënon “maqedonisht”, feston “shqip”

Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut po kalon një moment të mirë gjatë muajve të fundit. “Fqinjët”…

Bardhi: Me Tiranën luajmë gjithçka, stadiumi një plus i madh

Kastrioti do t’i luajë ndeshjen në stadiumin “Redi Maloku” dhe skudra krutane nuk do të ketë…

Bardhi: Më vjen keq për dënimin e Kamzës dhe për pikët që do marrë Luftëtari

Sulmuesi anësor i Kastriotit, Patrik Bardhi ka bërë paraqitje të mira deri më tani për skuadrën…

Partizani harron të rinjtë, më shumë “të kuq” ka tek Tirana

Derbi i kryeqytetit midis Tiranës dhe Partizanit nuk nxori fitues. Dy skuadrat u ndanë nga një…

Bardhi: Keqardhje për pikët e lëna kundër Laçit, mbijetojmë në Superiore

Sulmuesi i Kastrioti, Patrik Bardhi ka folur sot për mikrofonin e “RTSH Sport”, ku ka folur…

Duartrokitje për Enis Bardhin, çfarë gjesti nga “snajperi” i Levantes!

Futbollisti shqiptar, Enis Bardhi, së bashku me bamirësin e njohur Halil Kastrati kanë bërë të mundur…

VIDEO | Bardhi shënon sërish, por Dinamo Zagreb shumë i fortë për Partizanin

Skuadra e Partizanit ka zhvilluar miqëoren e tretë përballë Dinamo Zagrebit dhe pas dy barazimeve në…

Sfida kundër Barcelonës, Levante pa shqiptarët në fushë

Levante do të luajë nesër përballë Barcelonës, ndeshje e vlefshme për “Copa Del Rey”. Sipas mediave…

“Snajperi” Bardhi çon Maqedoninë në krye, Danimarka bëhet pjesë e “elitës”

Maqedonia ka fituar me rezultatin 2 – 0 në transfertën ndaj Lihtenshtejnit. Enis Bardhi ishte një…

Levante “blindon” Bardhin, mesfushori firmos kontratën e re

Klubi spanjoll i Levantes ka zyrtarizuar ditën e sotme arritje e marrëveshjes së rinovimit me mesfushorin…

Bardhi: Gega na jep besim, nëse do mbaj këtë ritëm do jetë sezoni im më i mirë

Jurgen Bardhi ishte protagonist tek goli i Malës, me një pasim fantastik. Pas ndeshjes, për “Supersport”…

Enis Bardhi përkrah Mesit e Pjaniç, “FIFA 19” i vlerëson goditjet e dënimit

Seria e videolojërave “FIFA19” është një ndër më populloret në planet. Edicioni më i ri i…

Kastrioti vijon prezantimet, radhën e ka ish-talenti i Tiranës

Kastrioti pak nga pak po kompletohet para fillimit të sezonit dhe sit ka prezantuar dy përforcimet…

De Biazi kthehet në Levante dhe fiton “derbin” me Bardhin

Thuajse 10 vjet pas prezantimit te Levante, Xhani De Biazi kthehet në “vendin e krimit” dhe…

Duro: Bardhin e doja te Flamurtari, Partizani po e “djeg”

Jurgen Bardhi te Flamurtari? Mund të kishte qenë realitet këtë verë, por Partizani e pengoi lëvizjen…

Enis Bardhi magjistar, vjen perla e radhës

Pesë ndeshje në Primera, 3 gola: edhe emra të mëdhenj të futbollit e të paguar miliona…

Bardhi dhuron perlën e radhës, Levante barazon në derbin e madh

Nuk është sulmues, por po sillet si i tillë dhe po tregon se është lojtar klasi.…

Një foto sa 1000 fjalë: Futbolli bashkon, nuk ndan!

Supertalenti shqiptar i Maqedonisë, Enis Bardhi, ka dalë nga fusha i përqafuar me Jahmir Hykën, duke…

Në Durrës e teprojnë: Teuta do të luftojë për titull

Teuta ka bërë revolucion këtë verë, duke larguar shumë lojtarë e duke afruar shumë të tjerë,…

Kryevepra e radhës nga Enis Bardhi në Spanjë

Levante luajti sot miqësoren e radhës në prag të sezonit të ri, duke u mundur 3-1…

Bardhi nis të magjepsë në Levante, një supergol në miqësore

Enis Bardhi nuk ka kushtuar rastësisht 1.5 milionë euro: mesfushori shqiptar nga Maqedonia po mahnit në…

Histori suksesi, Enis Bardhi në Primeran spanjolle!

E pabesueshme, Enis Bardhi transferohet te Levante në Primera Division në Spanjë! Një histori suksesi, një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online