Duartrokitje për Enis Bardhin, çfarë gjesti nga “snajperi” i Levantes!

0

Futbollisti shqiptar, Enis Bardhi, së bashku me bamirësin e njohur Halil Kastrati kanë bërë të mundur ndërtimin e një shtëpie të për një familje në Podujevë. E veja, Shahe Hasani, së bashku me dy fëmijët e saj dhe vjehërrit u akomoduan ditën e djeshme në shtëpinë.

Sigurisht, nuk mund të mungonte dhe futbollisti i Levantes, i cili njihet si besimtar dhe këtë herë zbuloi anën tjetër të tij duke bërë bamirësi. Një gjest pë t’u përshëndetur dhe ndjekur nga kolegët e tij, të cilët realisht paguhen me shifra të “majme” kur luajnë futboll jashtë vendit.

Gezimi i jetimit ?E gezofshi shtepine e reNene Shahe Hasani me vjeher dhe dy femijet nga Podujeva u bene me shtepi…

Gepostet von Halil Kastrati am Freitag, 25. Januar 2019

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.