Një foto sa 1000 fjalë: Futbolli bashkon, nuk ndan!

0

Supertalenti shqiptar i Maqedonisë, Enis Bardhi, ka dalë nga fusha i përqafuar me Jahmir Hykën, duke ndërruar dhe veshur fanellat e njëri-tjetrit. Siti maqedonas ekipa.mk ka postuar foton domethënëse, që dërgon një mesazh të fuqishëm: futbolli bashkon, nuk ndaj!

“Një foto sa 1000 fjalë”, titulli siti maqedonas, që jep mesazhin e bukur se futbolli është luftë, por vetëm brenda fushës së blertë, për 90 minuta. Më pas, miqësi dhe bashkim, me të gjithë, përjetë.

Fotot: ekipa.mk

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online