VIDEO | “Ringjallet” Kili, Vidal fut Argjentinën në panik

Kili nuk dorëzohet kurrë dhe po e tregon edhe kundër Argjentinës. Pjesa e parë u mbyll…

Naingolan drejt Kinës, zbulohet dëshira e Kontes

Interi përgatitet të lëvizë sërish në merkato. Stefano Sensi nuk mjafton për mesfushën, pasi Raxha Naingolan…

Konte jep urdhër: Nuk i dua, m’i hiqni qafe këta dy lojtarë!

Antonio Konte është një “gjeneral”. Trajneri i Interit insiston nga të gjithë lojtarët e tij që…

Derbi në merkato, Milani dhe Interi në garë për “luftëtarin” e mesfushës

Një “derbi” në merkato mes Milanit dhe Interit. Dy klubet e Milanos kanë një objektiv të…

Ideja e fundit, Barça dhe Interi projektojnë shkëmbimin e bujshëm

Një ide interesante po qarkullon në Katalunjë. Tratativat nuk kanë nisur akoma, por Barcelona dhe Interi…

Anglezët peticion për Mesin? Hakmerren tifozët e Barcelonës

Tifozët e Liverpulit nisën plotësimin e një peticioni para disa ditësh. Qëllimi është skualifikimi i Leo…

Vidal: Mesi ka edhe një cilësi të veçantë, ja kë ekip prisja në finale

Arturo Vidal zhvilloi një ndeshje shumë të mirë kundër Liverpulit. “Luftëtari” kilian ndihet i lumtur për…

Objektivi kryesor luan me Barcelonën, Interi ka vetëm një shqetësim

Interi e kërkoi gjatë në verën e kaluar, por Barcelona veproi më shpejt dhe transferoi në…

Mjafton një foto e Vidal, “marrin flakë” tifozët më të zjarrtë në botë

Barcelona pagoi 18 milionë euro në verë te Bajerni i Mynihut dhe transferoi Arturo Vidal në…

Boka nuk përmbahet, pas Vidalit kërkon edhe mesfushorin e Milanit

Boka Zhuniors po përgatitet për një merkato të madhe në verë. Synimi i presidentit Angeliçi është…

Borxhet në Itali, Arturo Vidal “përgjigjet” menjëherë

Arturo Vidal u përfol shumë ditët e fundit, pas raportimin të “Marca”, që thuhej se lojtari…

VIDEO | Sançez jep leksion: Futbollist s’bëhesh me duhan dhe alkool! Po Vidal?!

Aleksis Sançez e mbylli para kohe vitin 2018 për shkak të një dëmtimi. Gjatë javës së…

Misioni i Leonardos: Ibrahimoviç afër, tentohet dhe katalanasi

Milani po përjeton një periudhë shumë të vështirë, sa i përket kontingjentit të lojtarëve. Kuqezinjtë janë…

Juventus i kërkon të gjithë, afër mesfushorit të Barcelonës

Juventus është një nga klubet më aktive në merkato. Drejtuesit e “zonjës së vjetër” arritën të…

Pike i papërmbajtshëm, sherr me Vidal dhe Suarez: Mos më çaj…

Barcelona pësoi një humbje të papritur kundër Betisit në “Camp Nou”, me rezultatin 3-4. Katalanasit kishin…

Valverde e injoron, Vidal dremit në pankinë

Arturo Vidal po kalon një periudhë negative te Barcelona. Mesfushori kilen nuk po arrin të marrë…

Dëshira e veçantë e Vidal: Adhuroj Meksikën, kënaqësi të luaj atje

Arturo Vidal u transferua këtë verë nga Bajerni i Mynihut te Barcelona, por kiliani po has…

Premtimi ndaj nënës, ofertat dhe Reali: Vidal thotë gjithçka në prezantim

Arturo Vidal ka folur shumë sot. Fillimisht para vizitave mjekësore, ndërsa më pas ka ardhur edhe…

Vidal si në ëndërr: Dua të tregoj pse më mori Barcelona!

Arturo Vidal u nxor në shitje nga Bajerni i Mynihut dhe ishin disa klubet që tentuan…

Barça e mbyll me Vidalin, detajet e marrëveshjes

Barcelona nuk ka humbur kohë dhe ka bindur mesfushorin Artur Vidal për t’iu bashkuar katalanasve. Ende…

E ardhmja e Vidal, Rumenige: E kemi vendosur!

Është e qartë, Bajerni i Mynihut pritet që të shesë dy ose një mesfushor, pasi nën…

Ka plan B për Vidal, Interi ofertë konkrete për Vërsaljko

Inter ka zhvilluar një merkato cilësore deri tani, por tekniku Spaleti kërkon një sforco të fundit.…

Vidal drejt Serisë A, tashmë flitet me shifra konkrete

Arturo Vidal mund të largohet nga Bajerni i Mynihut dhe në Itali janë dy klubet që…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online