VIDEO | “Ringjallet” Kili, Vidal fut Argjentinën në panik

0

Kili nuk dorëzohet kurrë dhe po e tregon edhe kundër Argjentinës. Pjesa e parë u mbyll me avantazhin 2-0 të ekipit të Mesit, i cili përfundoi jashtë me të kuqe bashkë me Geri Medel.

Megjithatë, djemtë e drejtuar nga kolumbiani Rueda kanë gjetur golin, duke rihapur takimin. Arutor Vidal ka shndërruar në gol një penallti të fituar nga teknologjia VAR, pas ndërhyrjes së parregullt të Xhovani Di Celso.

Mesfushori i Barcelonës tregohet i saktë përpara Franko Armani dhe rezultati i finales së vendit të tretë shkon 2-1 për Argjentinën.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online