Muaji “i mallkuar” i pankinave, çfarë ka ndodhur në Shqipëri!

Gjithçka nisi në fillim të muajit, madje pas një ngjarjeje që bëri bujë dhe detyroi qeverinë…

Cungu: Faleminderit, por nuk kthehem te Vllaznia! Personalitetet po lënë Shqipërinë

Armando Cungu është i lirë dhe shumëkush ka menduar për një rikthim tijin te Vllaznia pas…

“Të duhen lekët për fushatë, s’ta ka fajin Cungu”, zemërata e tifozëve

Armando Cungu nuk është më në krye të Kukësit dhe këtë herë askush nuk aludoi për…

Epërsia e Partizanit dhe çfarë nuk shkoi te Kukësi, rrëfehet Cungu

Armando Cungu u shkarkua nga Kukësi dhe flet pa asnjë peng. Tekniku shkodran ka dhënë një…

Armando Cungu e mbyll me Kukësin, zyrtarizohet trajneri i ri

Befasia vjen nga Kukësi, që ndryshon trajner. Armando Cungu është larguar pas humbjes së pësuar me…

Cungu: Na e bllokuan Ramën, krenar që Kukësi im është i vetëm

Kukësi mori një humbje të hidhur pasditen e djeshme, teksa u mposht në Korçë 1-0 nga…

Cungu: Skuadra po jep maksimumin, titullin e tentojmë deri në fund

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, foli para mikrofonit të emisionit “Gol pas Goli” në “Supersport” pas…

Cungu: Skënderbeu meriton respekt, nuk bëjmë më gabime

Kukësi përballet të nesërmen me Skënderbeun në Korçë. Skuadrës verilindore i duhet me doemos fitorja për…

Cungu: Tërheqje e pakuptimtë, mund t’i bënim 3-4 gola Teutës

Armando Cungu, trajneri i Kukësit, pas ndeshjes me Teutën foli në emisionin “Gol pas Goli” në…

Cungu: Tirana shpresoj të bëjë detyrën, na ka penalizuar diçka

Armando Cungu doli sot para mediave dhe foli për ndeshjen e radhës me Luftëtarin. Objektivi i…

Cungu: Jam i gëzuar për fitoren dhe… Ramën! Dy sulmuesit kanë bërë progres

Kukësi u rikthye te fitorja pas dy humbjeve dhe kjo gjë e gëzon Armando Cungun. Trajneri…

Cungu: Kukësi do jetë sërish “flakë”, nuk dorëzohemi për titullin!

Armando Cungu, trajneri i Kukësit, doli sot para mediave dhe foli për situatën në klubin verilindor.…

Gjici sqaron të ardhmen e Cungut: Ja marrëveshja që bëra me lojtarët

Presidenti i Kukësit Safet Gjici, ka dalë sot në një konferencë për shtyp, ku ka sqaruar…

Starova: Shkarkimi i Cungut është dorëzim, gabim absolut nëse bëhet

Sulejman Starova ka komentuar mbi situatën e vështirë të Armando Cungut në krye të Kukësit. Ish-trajneri…

Cungu: Kampionati s’ka mbaruar, ja pse Rexhinaldo dhe Shkurtaj s’luajnë dot bashkë

Trajneri  i Kukësit Armando Cungu foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, në përfundim të…

Cungu: Titullin e kemi fituar në media, jo në fushë! Sot ishte gabimi im

Armando Cungu u shpreh shumë i zhgënjyer për humbjen e sotme përballë Tiranës. Mërzitja e trajnerit…

Cungu befason, Apolonia duhet të trembet

Kukësi është mundur nga Apolonia në ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë. Në Fier takimi…

Cungu: Te Kukësi luan kush djersin, ja pse ndryshova skemë

Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, ka folur në emisionin “Gol pas Goli” në “Supersport”, pak minuta…

Cungu: Jo gjithmonë ecet me histori, Rexhinaldo? Ndëshkimet i vendos presidenti

Kukësi do të përballet ditën e nesërme ndaj Flamurtarit në Vlorë. Trajneri i verilindorëve Armando Cungu…

Mungesa e Rexhinaldos, Cungu: Ju tregoj çfarë ka ndodhur!

Rexhinaldo nuk ishte sot në ndeshjen e Kukësit dhe sipas asaj që tha trajneri Armando Cungu,…

Cungu presion të tijve dhe elozhe për Selmanin: Ne nuk jemi shtypshkronjë!

Kukësi nuk arriti të fitonte përballë Laçit dhe diferenca me Partizanin ka shkuar në pesë pikë.…

Cungu: Shuplaka e Apolonisë na duhej, jepini kohë Shkurtajt e Rrocës

Armando Cungu, trajneri i Kukësit, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për humbjen me…

“Ulen në stol lojtarë të Barcelonës, jo më Rexhinaldo! Asnjë justifikim nga stafi, dua titullin!”

Rexhinaldo është në qendër të vëmendjes. Kukësi gjatë merkatos dimërore ka blerë nga Luftëtari Vasil Shkurtajn,…

Speciale | Formacioni i karrierës: Muskuj e fantazi, Cungu “habit” me skemën

Kur “gërmon” në “minierën” e futbollit shkodran, nuk do gjesh vetëm talente për futbollin e luajtur,…

Analiza e kampionatit dhe idetë e merkatos, Armando Cungu flet hapur

Në dy fazat e para të Kategorisë Superiore, Kukësi u rendit në vendin e dytë ku…

Cungu: Shumë e vështirë sot. Shkurtaj? Kanë ndodhur shumë çudira në Shqipëri

Kukësi e mbylli vitin me fitore, duke mposhtur Kastriotin me rezultatin 2-0. Ekipi verilindor ngjitet kështu…

Kastrioti, loja dhe titulli, Cungu: Do gabojnë dhe rivalët. Afrimet? Flas kur të dalin në stërvitje

Kukësi pret nesër Kastriotin në stadiumin e Elbasanit dhe objektivi i djemve të Cungut është fitorja.…

Cungu: Nuk fituam për faj të… Alban Hoxhës

Barazimi pa gola kundër Partizanit nuk i ka lënë një shije të mirë Armando Cungut. Trajneri…

Cungu: Jo “lapidar” për modulin, por për… lojtarët!

“Fitorja gjithmonë është e bukur, por kur vjen ndaj një rivali të fortë bëhet edhe më…

Cungu: Luajtëm mirë dhe e merituam, në merkato dua një… sulmues

Kukësi arriti një fitore të rëndësishme përballë Skënderbeut. Një gol i brazilianit Kordero i dhuroi tre…

Cungu: Nuk ka çështje Rexhinaldo, Musolli emblemë e Kukësit

Kukësi përballet nesër me Skënderbeun dhe trajneri Armando Cungu si zakonisht ka dalë para mediave dhe…

Cungu: Më të vështirë e kishim kur kundërshtari mbeti me 10 lojtarë

Trajneri Armando Cungu komentoi suksesin e arritur në Gjirokastër për “Supersport” në emisionin “Gol pas Goli”.…

Cungu: Kukësi kampion moral, asnjë polemikë me Rexhinaldon

Kukësi është kthyer te fitorja në kampionat pas katër javësh. Ajo ndaj Kamzës u duk një…

Nga Elton Kale, te Vasil Shkurtaj: Armand Cungu vë pikat mbi “i”

Armando Cungu, trajneri i Kukësit, ka dalë sot para mediave dhe ka folur për ndeshjen e…

Cungu: Nuk na pyet asnjë, mos e bëni tragjike penalltinë e Rexhinaldos

Kukësi po përgatitet për ndeshjen kundër Teutës, që zhvillohet të hënën në orën 14:00. Verilindorët vijnë…

Cungu: Lamë dy pikë, Uilliam mund të mos ndëshkohej

Armando Cungu, trajneri i Kukësit, pas ndeshjes me Tiranën, ka folur në emisionin “Gol pas Goli”…

Moda e largimit të trajnerëve, Cungu: Shpesh bëhen kot “koka turku”

Fenomen shqetësues në futbollin tonë është edhe lëvizja e shpeshtë e trajnerëve. Gjithçka nisi me shkarkimin…

Tifozët, dëmtimet, fati, Çyrbja dhe Flamurtari: Cungu i thotë të gjitha

Kukësi po përgatitet për ndeshjen e radhës në kampionat kundër Flamurtarit. Klubi verilindor ka vendosur ta…

Cungu: Terreni lejonte vetëm luftë sportive, komplimente ekipit për reagimin

Kukësi arriti një fitore të vuajtur përballë Kastriotit me rezultatin 1-2. Ekipi i Cungut arriti të…

Cungu: Gabojmë raste flagrante, duhet ndërhyrje në merkato

Kukësi pësoi humbjen e parë në shtëpi dhe të dytën rresht. Djemtë e Cungut zhvilluan një…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online