Statistika befasuese e Arbër Zenelit, e zbulon Herenveni

Arbër Zeneli u largua në janar nga Herenveni, pasi u ble nga francezët e Remis. Sulmuesi…

VIDEO | Zeneli një “yll”, shënon edhe kur e nis nga stoli

Arbër Zeneli, ndryshe nga se ndodh zakonisht nuk e nisi titullar me Reims. Skuadra e tij…

VIDEO | Çekiçi gjen golin e parë “slloven”, Zeneli nuk i ndahet asisteve

Endri Çekiçi ka shënuar golin e tij të parë në Slloveni me skuadrën e Olimpias së…

VIDEO | Zeneli nuk pret, gjen golin pas vetëm 9 minutash lojë

Arbër Zeneli ka zhbllokuar sfidën midis Dizhonit dhe Reims me golin e tij në minutën e…

Flet trajneri i Zenelit: E ndiqnim prej kohësh, me fat që klubi veproi shpejt!

Arbër Zeneli padyshim është njeriu i momentit në ekipin e Reims. Fundjavën që lamë pas ishte…

Vlerësim fantastik për ditëlindje, Zeneli përkrah Mesit dhe Mbapesë!

Arbër Zeneli gjeti golin e parë francez gjatë ndeshjes së djeshme kundër Montpeljes. Reimsi fitoi me…

VIDEO | Festë e çmendur te skuadra e Zenelit, ka spektakël edhe jashtë fushë

Reims është kthyer në një ndër surprizat e këtij sezoni në Ligue 1. Skuadra ku luan…

VIDEO | Zeneli shkëlqen në Francë, afron Reimsin me Europën

Arbër Zeneli po bën një sezon të shkëlqyer. Pas një gjysme të parë të sezonit shumë…

VIDEO | Zeneli i papërmbajtshëm, gjen “asistin” e parë “francez”

“Arma” më e fortë e Arbër Zenelit është padyshim numri i madh i asistive që u…

VIDEO | Zorro ka një rival, befasues zyrtarizimi i Arbër Zenelit!

Arbër Zeneli është bërë lojtari më i ri skuadrës së Reims. Klubi që militon në ligën…

I shumëkërkuari Arbër Zeneli, Herenveni i zbulon të ardhmen

Arbër Zeneli dhe Herenveni mund të mbyllin bashkëpunimin mes tyre dhe kjo zbulohet zyrtarisht nga klubi…

Ofertë ishullore për Zenelin, gati akordi me gjigantin e Premier Ligës

Arbër Zeneli është një nga lojtarët më të talentuar shqiptarë. 23-vjeçari po bën mirë me Herenvenin,…

Zeneli gati për hapin e radhës, tani e kërkojnë në Francë

Arbër Zeneli është kthyer në objektivin e merkatos së shumë klubeve europiane. Sulmuesi i përfaqësueses së…

Mavraj mund Zenelin në ndeshjen e çuditshme, gëzon edhe Cikalleshi

Sokol Cikalleshi ka shënuar në miqësoren e sotme që Gëztepe ka zhvilluar ndaj Pendikspor, që militon…

Zeneli specialist i asisteve, statistikat e rendisin mes yjeve të Europës

Arbër Zeneli po kalon një sezon fantastik në Holandë, ku aktivizohet me skuadrën e Herenveen. Sulmuesi…

Një tjetër klub në garë për shqiptarin, Zeneli drejt Premier Ligës?

Arbër Zeneli është një nga futbollistët shqiptarë më të talentuar. 23-vjeçari i përfaqësueses së Kosovës luan…

Zeneli zgjidhja për krizën, Fenerbahçe sfidon italianët

Arbër Zeneli ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve jashtë Holandës me paraqitjet e tij. Gjithashtu ai…

Rrëfimi i Arbër Zenelit, ecuria me Kosovën dhe objektivi “Euro 2020”

Arbër Zeneli po kalon një moment të shkëlqyer. Djaloshi i lindur në Suedi është një ndër…

Zeneli njeriu asist, Lilaj dhe Xhejms festojnë në kupë

Vendasit reaguan në pjesën e dytë dhe ishin afër realizimit të një kryevepre, por barazimi nuk…

Ofertat dhe objektivi, Arbër Zeneli është i qartë

Arbër Zeneli është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Herenvenit, ndërkohë që emri i tij…

Gol dhe dedikim special, Zeneli shkëlqen në Holandë

Arbër Zeneli është një nga lojtarët më të rëndësishëm te Herenven dhe në ndeshjen e djeshme…

Kosova likuidon Azerbajxhanin, vjen goli i tretë

2 ‘ – Kanë mjaftuar më pak se dy minuta lojë që Kosova të kalojë në…

Zeneli zbulon sekretin e supergolit: Gjithçka e llogaritur, kishim studiuar portierin!

Arbër Zeneli shënoi një gol fantastik sot në ndeshjen kundër Emenit. 23-vjeçari i Herenvenit dhe përfaqësueses…

VIDEO | Zeneli “çmend” Holandën, supergol ndaj Emenit

Arbër Zeneli ka shënuar një eurogol në ndeshjen kundër Emenit. 23-vjeçari i Herenvenit dhe përfaqësueses së…

Zeneli e Avdijaj “shpërthejnë” në Kupën e Holandës

Arbër Zeneli dhe Donis Avdijaj nuk janë kursyer me ekipet e tyre në Kupën e Holandës.…

Askush si Arbër Zeneli, sulmuesi lë pas yjet e Ajaksit e PSV-së

Arbër Zeneli vazhdon të jetë një ndër lojtarët më të dalluar te skuadra e Heerenveen. Kalimi…

Abazaj nuk duket, disfata për Ramadanin e Zenelin

Fundjava është e mbushur me ndeshje. Vejle BK, skuadra e Ylber Ramadanit, është mposhtur në shtëpi…

Zyrtarizohet huazimi i Mirajas, sfumohet pista Zeneli

Fiorentina kërkonte një sulmues krahu dhe e ka gjetur atë. Skuadra vjollcë ka arritur marrëveshjen me…

Rihapet pista italiane, 5 milionë euro për Zenelin

Arbër Zeneli mbetet në modë në Itali. Napoli fillimisht dhe më pas Fiorentina janë lakuar në…

Xhenoa i ka hedhur “grepat”, Zeneli jep sinjalin

Arbër Zeneli prej dy vitesh e gjysmë po bën mirë në Holandë me Herenven, duke u…

Pasuesi i Gil Dias, Fiorentina “fiksohet” pas shqiptarit

Portugezi Gil Dias dhe Fiorentina ende nuk dihet nëse do ta vazhdojnë bashkëpunimin. Anësori me tipare…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online