VIDEO | Zorro ka një rival, befasues zyrtarizimi i Arbër Zenelit!

0

Arbër Zeneli është bërë lojtari më i ri skuadrës së Reims. Klubi që militon në ligën e parë franceze ka siguruar shërbimet e përfaqësuesit të Kosovës dhe gjithçka është bërë zyrtare ditën e sotme.

Me kalimin në Francë, sulmuesi anësor i jep fund qëndrimit në Holandë, ku aktivizua për tre vite më skuadrën e Herenven. Kontrata e 23-vjeçarit me Reims është e vlefshme për pesë sezone.

Për të prezantuar Zenelin para tifozëve, departamenti i medias dhe komunikimit te klubi francez përgatiti një video shumë speciale, duke grumbulluar të gjithë golat fenomenal që Zeneli ka shënuar në kampionatin holandez.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.