Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Ofertë rumune për Telushin

Bruno Telushi mund të largohet këtë verë nga Partizani. Mesfushori vlonjat ka marrë një ofertë serioze nga Rumania,…