Ka probleme familjare, Murinjo refuzon një “thes” me para

Zhoze Murinjo prej disa muajsh është i papunë. Përkundër kësaj, asnjë ofertë nuk ka ardhur në…

Murinjo: Junajtid nuk shënonte as në 900 minuta, jo më në 90!

Ndodh në futboll që një skuadër të humbë “fillin” dhe të jetë aq e turbullt sa…

“Nuk janë shifra normale, i ka të gjitha”, një portugez mahnit Murinjon!

Bruno Fernandez ka mrekulluar gjithë Europën me paraqitjet e tij këtë sezon. 24-vjeçari, edhe pse një…

Tre alternativa për stolin e Juves, propozimi i fundit intrigon jo pak

Maks Alegri është drejt largimit dhe tre janë alternativat e Juventusit. Shanset e rikthimit të Antonio…

Murinjo: Ajaksi eliminoi ekipe “big”, ndërsa Totenhemi jo. Ja kush triumfon në fund

Zhoze Murinjo ka analizuar dy surprizat e bukura të Champions Ligës: Ajaksin dhe Totenhemin. Trajneri portugez…

“Zhoze ndryshon me Murinjon, sa keq që shumica njohin të dytin! Për lojtarët jam… bastard!”

Zhoze Murinjo nuk ka vendosur akoma për të ardhmen. Po përflitet prej kohësh për një rikthim…

Murinjo: Barcelona ose Juvja mund të eliminohet, ju shpjegoj pse!

Zhoze Murinjo është i dashuruar vetëm pas fitoreve, sidomos atyre në kompeticionin më të rëndësishëm për…

“Rilindja” e De Brujn: Se harroj bisedën me Murinjon, u shtanga kur hapi letrat!

Kevin De Bryjn ka zbuluar një nga momentet që i ka dhënë mundësi të jetë ky…

Murinjo nuk fshihet: Bundesliga të entuziazmon, më pëlqen… Dortmundi

Zhoze Murinjo po pret me padurim rikthimin në stol. “The Special One” është i dashuruar pas…

Në Francë janë të sigurt, zbulojnë të ardhmen e Murinjos

Zhoze Murinjo dëshiron rikthimin në Serie A. Portugezi drejtoi në mënyrë të suksesshme Interin për dy…

E bujshme nga Franca, një emër i madh për stolin e Bajernit

Bajerni do të shpenzojë shumë në merkaton e verës. Brezi fitues po shkon drejt plakjes, disa…

“Thumbimet” e Murinjos: Zidan i duhuri për Realin, por tani i nis karriera!

Zhoze Murinjo po pret me padurim rikthimin në stol. Portugezi u shkarkua në dhjetor nga Mançester…

Krenaria e Murinjos: Vetëm unë kam mposhtur Juventusin!

Zhoze Murinjo po shijon pushimet, po studion dhe po qetësohet. Një trajner nuk mund të qëndrojë…

Jetoi dy vite rresht në hotel, fatura e Murinjos do t’u shtangë

Gjatë qëndrimit për dy vite e gjysmë te Mançester Junajtid, Zhoze Murinjo mori një vendim që…

VIDEO | Murinjo specialist i rrëzimeve, shikoni çfarë i ndodh!

Në dhjetor drejtuesit e Mançester Junajtid vendosën të shkarkonin Zhoze Murinjon dhe ai po shijon pushimet.…

Murinjo shfajësohet: Guardiola dhe Klop patën mbështetje, unë jo

Zhoze Murinjo ka dhënë një intervistë të gjatë për “Bein Sports”, ku ka hedhur disa akuza…

Runi thumbon Murinjon: Diçka duhet të ndryshonte, ja çfarë më thanë lojtarët

Shkarkimi i Zhoze Murinjos nga stoli i Mançester Junajtid dha frytet e para. Ole Gunar Solskjaer…

“Perez e adhuron Murinjon, do të kthehet në Madrid”

Gjatë ditës së djeshme, Mançester Junajtid e shkarkoi Zhoze Murinjon nga posti i trajnerit të ekipit.…

Pronarët e Junajtid marrin vendimin, ja trajneri i ri

Drejtuesit e Mançester Junajtid nuk kanë humbur kohë për të caktuar zëvendësuesin e Zhoze Murinjos. Në…

E kush tjetër përveçse tij? Ironia e Pogba për shkarkimin e Murinjos

Dikush është mërzitur nga fundi i aventurës së Zhoze Murinjos me Mançester Junajtid, por ka dhe…

Kur shkarkimi të mbulon me “ar”, tre kandidatë për pasuesin e Murinjos

Zhoze Murinjo firmosi me Mançester Junajtid me 27 maj të vitit 2016 dhe të gjithë tifozët…

Elozhet e Murinjos: Salah ishte i brishtë, tani është një fuqi bërthamore!

Mançester Junajtid viziton Liverpulin, ndërsa të gjithë janë gati për të shijuar klasiken e famshme të…

Merret vendimi final për titullin e 2006, tifozët e Interit kanë një ëndërr për stolin

Më në fund ka marrë fund përfundimisht çështje e titullit të shumëpërfolur të vitit 2006 në…

Ouen: Nëse Pogba do të kishte patur trajner Klopin, ose Guardiolën…

Majkëll Ouen është anglezi i fundit, i cili ka fituar “Topin e Artë”. Ish-ylli i Liverpulit…

Plani i dyfishtë i Perez për stolin e Realit

Florentino Perez vazhdon punën për të gjetur një trajner të madh për Realin e Madridit. Santiago…

Interesimi i Junajtid, 40 milionë për pasardhësin e Murinjos

Pozitat e Zhoze Murinjos në stolin e Mançester Junajtid janë të lëkundura prej kohësh. Mungesa e…

Provokimi i “ish”-it të Anglisë: Festimi i Klop? Murinjo do ishte dënuar… 25 ndeshje!

Jurgen Klop nuk e përmbajti vetën gjatë derbit të fituar në minutat shtesë kundër Evertonit. Origi…

Shyrle: Rrezikova karrierën për shkak të… pulës, ju tregoj surprizën e Murinjos!

Andre Shyrle u rikthye sot në “Stamford Bridge” si kundërshtar me Fulhemin e tij. Sulmuesi ishte…

Ofertë me 3 shifra nga Premier për Kulibali, reagon De Laurentis!

Kalidu Kulibali luan me Napolin që nga vera e vitit 2014, ndërsa në gusht të këtij…

Acarimi i Murinjos dhe ndëshkimi për Pogba, fajtori është… berberi!

Ndeshja kundër Jang Bojs ishte deçizive për Mançester Junajtid. Goli i Felainit në minutat shtesë i…

Psikologu Murinjo: Trajnoj djem të llastuar dhe të papjekur, sot njerëzit piqen ngadalë!

Zhoze Murinjo është një trajner që nuk përton kurrë të thotë mendimin e tij. Origjinal, inteligjent,…

“Shpërthimi” i Drogba: Kisha humbur besimin, biseda me Murinjon më ndryshoi karrierën!

Didier Drogba i dha fund karrierës në moshën 40-vjeçare. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë ka qenë…

Elozhet e Valdanos: Ramos, lider i rrallë! Luan sikur të ketë shpikur futbollin!

Horge Valdano, ish-lojtar, trajner dhe drejtues i Realit të Madridit, ka folur në një prononcim për…

Murinjo kokëfortë: Siti nuk na dominoi, por ne ishim të lodhur

Mançester Junajtid doli pa pikë nga derbi kundër Mançester Sitit, duke humbur me rezultatin 3-1. Golat…

Murinjo eksperti i mbrojtjeve? Te Mançesteri ka statistika të frikshme

Mançester Junajtid do të ndeshet të dielën ndaj Mançester Sitit në një ndeshje që konsiderohet me…

“Puna me Guardiolën, më mirë se seksi! Ju tregoj ç’më ndodhi me Murinjon”

Dani Alvesh ka qenë një nga pikat më të forta të Barcelonës së mrekullueshme të Pep…

Bien kuotat e Kontes, trajneri që shkëlqeu në Botëror në garë për stolin e Realit

Florentino Perez po kërkon kohë dhe nuk dëshiron të nxitohet. Julen Lopetegui nuk është shkarkuar ende,…

Murinjo, Pogba dhe Herrera surprizojnë tajlandezët e mbijetuar

Futbolli të dhuron emocione të papërshkrueshme, ndonjëherë një gol i shënuar, herë tjetër një veprim teknik…

Dy emra për pasardhësin e Murinjos, Junajtid i fiksuar me italianët

Posti i Zhoze Murinjos mbetet gjithmonë në rrezik dhe klubi po mendon për zëvendësuesit e portugezit.…

Urdhri i prerë i Junajtid: Pol Pogba, hesht!

Kur flitet shumë për një temë dhe situatë të caktuar, gjërat përkeqësohen dhe zgjidhja më e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online