Lukaku tek Inter? Veprimi i Solskjaer “i vë vulën”

Mançester Junajtid ka bërë të ditur listën e të grumbulluarve për takimin miqësor ndaj norvegjezëve të…

Ofertë rekord për yllin e Lilës, gati transferimi i bujshëm

Sulmuesi i Lilës, Nikolas Pepe, po numëron ditët e fundit si pjesë e klubit francez. Lojtari…

Ofertë 55 milionë euro nga Junajtid, kërkohet mesfushori goleador

Mançester Junajtid ia ka dalë të mbyllë me sukses negociatat për kartonin e mbrojtësit Herri Meguajër…

Interes i paparë për Rodrin, katër klube në negociata

Largimi i Rodrigo Hernandez (Rodri), nga Atletiko Madrid është vetëm çështje kohe. Mesfushorit shtatlartë i ka…

Çfarë çmendurie, Junajtid përfiton 20 mln sterlina pa bërë asgjë!

Mançester Junajtid është një nga skuadrat më të vlefshme në botë dhe “Djajtë e Kuq” vazhdojnë…

Solskjaer: Disa futbollistë luajtën ndeshjen e fundit, nuk e meritojmë Champions-in

Mançester Junajtid i dha fund luftës për një vend në Champions League me barazimin e sotëm…

Solskjaer i përvishet sulmuesit, kontrata e re e ka bërë dembel

Barazimi i Mançester Junajtid me Çelsin nuk ka kaluar pa tension në dhomat e zhveshjes së…

Agjenti sqaron të ardhmen e Ekuban, transferimi thuajse i kryer

Kaleb Ekuban po bën shumë mirë te Trabzonspori, ku në muajt e fundit është kthyer në…

Ibra parashikon Junajtid-Barça: Ja kush do të bëjë diferencën!

Zlatan Ibrahimoviç ka veshur si fanellën e Mançester Junajtid, ashtu dhe atë të Barcelonës dhe për…

Solskjaer “nxjerr fshesën”, pesë lojtarë konsiderohen të ikur

Mançester Junajtid po përgatitet për një merkato të fuqishme. Krahas afrimeve që këtë vit do të…

Runi: Bëj tifo për Sitin, çfarë makthi nëse titullin e merr Liverpuli

Uejn Runi ka shumë arsye për të urryer Liverpulin. Futbollisti anglez ka qenë për më shumë…

VIDEO | Shuplaka e dytë brenda javës, Man Utd jashtë Kupës FA

Mançester Junajtid është eliminuar nga “FA Cup” pas humbjes 2 – 0 ndaj Ulvërhempton. Ekipi vendas…

Solskjaer i pafat, ndaj Barcelonës pa “yllin” e sulmit

Shorti i goglave nuk ishte i butë me Mançester Junajtid. “Djajtë e Kuq” do të ndeshen…

Tuhel: PSG s’ka histori në Champions, ja pse më mahnit Mbape

Tomas Tuhel ka folur para gazetarëve në daljen për shtyp që i paraprin takimit të nesërm…

Junajtid shkon në Paris i “sakatuar”, 10 mungesa për Solskjaer

Mançester Junajtid do të ndeshet të mërkurën me PSG-në në kryeqytetin e Francës. “Djajtë e kuq”…

Revolucioni Solskjaer, “kurbani” i parë norvegjezit është kapiteni

Është vetëm çështje ditësh para se Ole Gunar Solskjaer të nënshkruajë një kontratë afatgjatë me Mançester…

Junajtid bën planet për në verë, synon “njeriun-asist”

Skuadra e Mançester Junajtid ka rilindur nën drejtimin e trajnerit Ole Gunar Solskjaer skuadra po shkëlqen…

VIDEO | “Treni” Junajtid s’di të ndalet, Arsenali “viktima” e radhës

Mançester Junajtid ka pësuar një transformim rrënjësor në duart e Ole Gunar Solskjaer. “Djajtë e Kuq”…

Tjetër goditje për Murinjon, mbrojtësi e mbyll për këtë vit

Mbrojtja është kthyer në repartin më problematik për Mançester Junajtid. Trajneri i “djajve të kuq”, Zhoze…

Stili Guardiola: goli i Gyndogan erdhi pas 44 pasimesh!

Mançester Siti mposhti bindshëm 3-1 Mançester Junajtid në derbi, me një dominim të frikshëm, aq sa…

Në Angli ka derbi për Shkriniar, Zhang i vë çmimin

Milan Shkriniar është një ndër lojtarët që kanë spikatur më së shumti te skuadra e Interit.…

Junajtid në telashe me UEFA-n, i gjithë faji është i Ronaldos

Mançester Junajtid do të dënohet nga UEFA për shkak të tri tifozëve që u futën në…

Ngecën në trafik, UEFA gjobit Mançester Junajtid

Ndeshja midis Mançester Junajtid dhe Valencias e zhvilluar më datë dy tetor, pati një fillim të…

Sançez karikon shokët e ekipit: Këtë vit fitojmë gjithçka

“Djajtë e Kuq” e filluan me një fitore këtë edicon të Premier Ligës, por fjalët e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online