E papritur, shkarkohet trajneri i Feronikelit

Vendim i befasishëm nga drejtuesit e klubit

“Faleminderit familja e madhe bluzi”, Ramadani ka një mesazh për Gjirokastrën

Behar Ramadani i ka dhënë fund një bashkëpunimi 4-vjeçar me klubin e Luftëtarit. Mesfushori shkodran u…

Ramadani e Muçolli nisin sezonin me “X”, Gjasula titullar te Paderborni

Dy mesfushorët shqiptarë, Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli, kanë nisur sezonin e ri me skuadrën e…

Përforcimi i radhës, një shkodran rikthehet te Vllaznia

Lojtari rikthehet pas 6 vitesh në klubin e zemrës

Në pritje të ofertave: Ja formacioni i lojtarëve pa kontratë

Jemi në periudhë merkatosh. Futbollistë, agjentë, drejtorë e presidentë klubesh i janë drejtuar tavolinave të negociatave…

Ramadani: Skuadra dha maksimumin, nuk e turpëruam futbollin e Kosovës

Feronikeli u eliminua në mënyrë dramatike nga raundi eliminator i Champions League. Skuadra nga Drenasi u…

Fenerbahçe kërkon dy lojtarët serbë, agjenti shqiptar i futet punës

Fenerbahçe përjetoi një sezon të tmerrshëm, teksa rrezikoi të binte nga Superliga turke për herë të…

Ramadani: Në finale do bëj ndryshime, mungesa e miqësoreve ndikoi

Trajneri i Feronikelit, Zekiraja Ramadani, foli për “RTK” në përfundim të ndeshjes ndaj Linkoln Red Imps.…

Sarri te Juventus, Ramadani takohet me Paratiçin

Maurisio Sarri po i afrohet gjithmonë e më shumë Juventusit. Dy palët po punojnë për të…

Hedhja e fanellës, Ramadani sqaron gjithçka!

Ylber Ramadani shënoi golin e dytë në fitoren 2-0 të Shqipërisë përballë Moldavisë, goli i tij…

Ramadani: Nuk e prisja të isha titullar, ju tregoj bisedën me Rejën

Ylber Ramadani debutoi me gol në ndeshjen e tij të parë zyrtare me kombëtaren shqiptare. Mesfushori…

Ramadani flet si lojtar i lirë: I jam mirënjohës Luftëtarit, do ulem me presidentin

Mesfushori i Luftëtarit, Behar Ramadani, foli për të ardhmen e tij në një lidhje direkt me…

Ahmataj: Aleksi po zëvendëson Ramadanin, ja ku gabova kundër Tiranës

Trajner i Luftëtarit Julian Ahmataj ka folur para mikrofonit të “RTSH Sport”, në lidhje me takimin…

VIDEO | Leksion nga ekipi i Ramadanit, Fair-Play i rrallë në Danimarkë

Një gjest i admirueshëm ka ndodhur në takimin e kësaj fundjave në kampionatin danez midis Vejles…

E premte e ftohtë për shqiptarët, nga Kroacia në Danimarkë

Edhe pse jo fundjavë, ndeshjet kanë qenë të shumta në disa kampionatë në Europë, ku dhe…

VIDEO | Ramadani ironi për aleancat, Aleksi imiton Evran

Futbollisti i Luftëtarit, Albano Aleksi, ka ndarë së fundmi një video të shkurtër në “Instagram” me…

Fili: Skënderbeu i fortë, pavarësisht problemeve

Luftëtari dhe Skënderbeu do të përplasen kundër njëri-tjetrit ditën e shtunë, një sfidë shumë delikate për…

VIDEO | Ramadani i pafat në Danimarkë, portieri bën çmenduri “alla-Karius”

Skuadra daneze e Vejles ku luajnë Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli nuk po kalon një moment…

La jashtë grumbullimit Ramadanin, Sormani jep arsyen e vendimit

Ylber Ramadani nuk ishte pjesë e të grumbulluarve në ndeshjen midis Vejles dhe vizitorëve të Nordesjaelland.…

Luftëtari mendon për Laçin, “përforcime” për Ahmatajn

Luftëtari do të përballet në transfertë me ekipin e Laçit, një sfidë shumë e rëndësishme për…

Perishiç çohet në stol, e ardhmja e kroatit në duart e një shqiptari

E ardhmja e Ivan Perishiç është gjithmonë e më larg Interit. Sipas së përditshmes italiane “Gazzeta…

Ramadani: Më kërkuan edhe jashtë Shqipërisë

Behar Ramadani  ka qenë një ndër lojtarët më të kërkuar nga klubet e Superiores gjatë merkato…

MOVIOLA | Kartoni i kuq i Ramadanit, a veproi drejt Meta? (VIDEO)

Ndeshja mes Luftëtarit dhe Kukësit u gjykua nga kryesori Kridens Meta, i cili u ndihmua nga…

Skema agjentësh dhe evazion fiskal, në Danimarkë shënjestrojnë klubin e Ylber Ramadanit

Dokumentet e “Football Leaks” kanë prekur dhe klubin danez Velje Boldklub, ekip ky ku aktivizohet mesfushori…

Tjetër problem për Mezanin, edhe Janiçiç përfundon në infermieri

Luftëtari ka një ndeshje mjaft të vështirë këtë javë, pasi do të takohet me Partizanin në…

“Buzëqesh” Luftëtari, kapiteni gati për Mezanin

Nën drejtimin e Gentian Mezanit Luftëtari ka marrë 6 pikë në tre ndeshje. Bluzinjtë janë zgjuar…

Ramadani “e pëson” i pari, kapiteni mungon ndaj Kamzës

Luftëtari do të ketë një mungesë shumë të rëndësishme në takimin e javës së shtatë ndaj…

Ramadani e Sormani befasojnë kampionët, por fundi rezulton i dhimbshëm

Velje, klubi danez ku luan mesfushori i kombëtares sonë Ylber Ramadani luajti sot një ndeshje ndaj…

Ramadani e Sormani në festë, triumf në Danimarkë

Ylber Ramadani ka arritur sot një ndër sukseset më të mëdha në karrierën e tij të…

Partizani prezanton afrimet e fundit, një nga Shkëndija e një nga Vllaznia

Vijojnë prezantimet te Partizani, që po tenton të kompletohet para rifillimit të kampionatit dhe të largojë…

Partizani nis stërvitjen me dy fytyra të reja

Kthimi nga Turqia u pasua me polemika pa fund te Partizani, pas sherrit Starova-Trashi, por ndërkohë…

Ramadani: Ëndërroj kombëtaren e Panuçit. Partizani do të ringrihet

Ylber Ramadani ka dalë sot para medieve në Elbasan, ku ka folur në prag të sfidës…

Ramadani: Kampionat i çuditshëm, nuk ka më faktor fushë

Mesfushori i Luftëtarit, Behar Ramadani, ishte një ndër më të mirët në fushë në ndeshjen kundër…

Ramadani e Sormani nuk ndalen së fituari në Danimarkë

Adolfo Sormani pati një aventurë të shkurtër dhe të pafat sezonin e shkuar te Partizani, ku…

Ramadani, një mesfushor në provë te Vllaznia

Skuadra kuqeblu vazhdon përgatitjet në fushën e stadiumit “Reshit Rusi”, ndërkohë që ende nuk duket në…

Lëviz Partizani, zyrtarizon… Ramadanin

Qetësi totale, asnjë përforcim, biles as zëra, për të mbajtur gjallë entuziazmin e tifozëve, që janë…

Ramadani te Vejle: Projekt, parà dhe… Sormani

Largimi i kosovarit te Vejle u cilësua i çuditshëm: Besoj në projektin e klubit. Ofertën e…

Vejle zyrtarizon Sormanin, italiani e kërkoi Ramadanin

Adolfo Sormani është zyrtarisht trajneri i ri i Vejles, në Danimarkë. Klubi danez duket se ka…

Çudia, Ramadani lë Partizanin për kategorinë e dytë daneze

Një ndër lojtarët më të talentuar të Partizanit dhe Superiores, Ylber Ramadani, lë Shqipërinë. Deri këtu…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online