Meta me tifozët e Celtic, jehonë në mediat prestigjioze botërore

Video e Presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta duke festuar me tifozët e Celtic para sfidës së…

“Na solli fat”, tifozët e Celtic FC mësyjnë Twitter-in e Metës me “like & share”

Tifozët skocezë të Celtic kanë “mësyrë” profilin zyrtar në rrjetin social “Twitter” të Presidentit të Shqipërisë,…

Kritikoi arbitrat, dënim shembullor presidentit legjendar

Akuzat kundrejt arbitrave nuk tolerohen

“Suksesi është gjithmonë i arritshëm”, Duka uron skuadrat shqiptare

Partizani, Kukësi, Teuta dhe Laçi do të marrin pjesë në kompeticionet europiane dhe kreu i futbollit…

Gjici: Gjoka i konfirmuar, 90% i grupit do të qëndrojë

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, foli menjëherë pas fitimit të Kupës së Shqipërisë. Për emisionin Gol…

Bartomeu: Valverde dhe merkato? Flas hapur pas finales së Kupës

Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë për mediat iberike se nuk ka asnjë problem…

Champions, Gatuzo dhe drejtuesit: Skaroni predikon qetësi dhe besim

Tre ndeshje kanë mbetur deri në fund të kampionatit dhe Milani duhet t’i fitojë të gjitha,…

Bojkot dhe ndryshim i Champions League, çfarë po mendon Anjeli?

Presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli, iu ka dorëzuar një letër të gjitha klubeve që bëjnë pjesë…

Shpërthen presidenti i Vijarealit: Hajdutë, klubet e mëdha po na grabisin!

Vijareali ishte pranë një fitore të madhe, por Barcelona shënoi dy herë në minutat e fundit…

Demi: Meritonim fitoren, uroj t’i kemi gjunjët e fortë

Numri një i Partizanit, Gazmend Demi është shumë pranë objektivit madhor të tij, të fitojë titullin…

Bajerni me plan të qartë, Hënes: Do shpenzojmë si kurrë më parë!

Presidenti i Bajernit të Mynihut, Uli Hënes ka bërë me krahë tifozët bavarezë me deklaratën e…

Duka: Durmishaj gaboi dhe do pendohet, dhuna me dhunë dënohet!

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka qenë i ftuar në emisionin “Provokacija” në…

Presidenti Meta vizitë në Azerbajxhan, takon dy futbollistët kuqezinj

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka nisur ditën e sotme një vizitë zyrtare në…

Gjici: Po të luanim në Kukës, do ishim shumë para Partizanit! Stadiumin e ri s’e ndal askush

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici ka folur për mediat pas mbledhjes të së hënës. Në fjalën…

Luftë e hapur, Duka zbulon e-mailin misterioz

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka qenë i ftuar në emisionin “I ftuari”…

Presidenti e thotë hapur: Një emër i madh te Milani në verë!

Presidenti i Milanit, Paolo Skaroni ka deklaruar se në merkaton e verës, një tjetër emër i…

Përfitimet financiare dhe zhvillimi i infrastrukturës, Duka flet pas fitores

President i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka është zgjedhur si anëtar i Komitetit Ekzekutiv i…

Zgjidhja e problemeve të klubeve shqiptare, Koço Kokëdhima jep modelin ideal

Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima ka folur për “Telesport” dhe prek punën që po bëhet tek…

Thirrja e Idrizit: Mos degradoni futbollin shqiptar!

Presidenti i Flamurtarit, Sinan Idrizi ka folur për “Supersport” pas humbjes kundër Kukësit, ku ishte shumë…

Presidenti Takaj: Ky nuk është fundi i ciklit Skënderbeu!

Presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj nuk ishte aspak i kënaqur me atë që skuadra e tij…

Presidenti Gjici: Titulli? Kukësi, Kukësi dhe vetëm Kukësi!

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici ka folur sot për “RTSH Sport”, në një intevistë të gjatë…

Vlerësim për ish-mesfushorin e kombëtares, presidenti Meta i dorëzon titullin në Paris

Ish-mesfushori i kombëtares shqiptare Edvin Murati, është dekoruar ditën e sotme nga presidenti i Republikës së…

Funerali i presidentit, Leister zhvendoset në Tailandë          

Lojtarët dhe stafi i Leister Sitit nuk kanë se si të mos jenë të pranishëm në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online