Gjiganti Janis, kush është basketbollisti që mahniti NBA?

Janis Antetokounpo u shpall lojtari më i mirë në NBA këtë sezon, me basketbollistin grek që…

VIDEO | Historike: Raptors në Olimp, bien Warriors

Toronto Raptors ia del dhe për herë të parë në hiStori fiton titullin kampion në NBA.…

VIDEO | “Fatura e kripur” e triumfit, Durant paguan shtrenjtë sakrificën

Golden State Warriors mposhti Toronto Raptors në ndeshjen e pestë të serisë së finaleve në NBA,…

VIDEO | Warriors futen në histori, hapet finalja me Raptors

Spektakël në finalet e NBA, teksa ndeshja e pestë është mbyllur me një pikë diferencë. Golden…

VIDEO | “Miti” Warriors drejt rënies, Raptors pranë historisë

Toronto Raptors pranë historisë, pasi ka fituar ndeshjen e katërt me Golden State Warriors dhe është…

VIDEO | Raptors super me Leonard, Curry në histori

Toronto Raptors ka rimarrë kryesimin në serinë e finaleve, teksa mposhtur në ndeshjet e tretë Golden…

VIDEO | Magjitë e Leonard nuk mjaftojnë, triumfojnë Warriors

Golden State Warriors i është kundërpërgjigjur Toronto Raptors, duke e fituar ndeshjen e dytë të serisë…

VIDEO | Raptors “pickojnë” kampionët, Siakam-Leonard super

Toronto Raptors ka fituar ndeshjen e parë të serisë së finaleve në NBA. Kanadezët triumfuan ndaj…

VIDEO | Raptors në histori, Kawhi Leonard përbindësh

Toronto Raptors futet në histori, duke u bërë ekipi i parë kanadez që shkon në një…

VIDEO | Kawhi Leonard tmerri i Bucks, përmbysje e Raptors

Toronto Raptors ka përmbysur MilwaukeE Bucks pas serisë së pestë të finaleve të Konferencës së Lindjes.…

VIDEO | Raptors perfekt ndaj Bucks, Kyle Lowry bën liderin

Toronto Raptors ka vendosur baraspeshën me Milwaukee Bucks, pasi ka fituar ndeshjen e katërt të serive…

VIDEO | Warriors të abonuar me finalen, Curry-Green në histori!

Golden State Warriors kanë siguruar finalen e madhe, pasi mposhtën edhe në ndeshjen e katërt në…

VIDEO | Super Kawhi Leonard, Raptors triumf në frymën e fundit

Toronto Raptors, mes shumë vështirësive, ia ka dalë të triumfojë ndaj Milwaukee Bucks dhe të ngushtojë…

VIDEO | “Bac u krye”, Curry-Green magjistarët e Warriors  

Golden State Warriors janë një hap larg finales së madhe, pasi kanë fituar edhe ndeshjen e…

VIDEO | Raptors nuk rezistojnë dot, Giannis i papërmbajtshëm

Milwaukee Bucks kërkon të mbyllë llogaritë sa më shpejt, teksa ka fituar edhe ndeshjen e dytë…

VIDEO | Stephen Curry makineri, përmbys i vetëm Blazers

Golden State Warriors janë në rrugë të mbarë drejt finales së madhe, teksa kanë mposhtur edhe…

VIDEO | Përbindëshi Giannis nuk pyet as për Raptors

Milwaukee Bucks ka fituar finalen e parë të Konferencës së Lindjes kundër Toronto Raptors dhe e…

VIDEO | Super Curry merr për dore Warriors, Blazers nuk rezistojnë

Golden State Warriors, edhe pse nuk kishte Kevin Durant, e ka nisur mbarë serinë e finaleve…

Lillard-CJ McCollum udhëheqin Blazers, 76ers shkërmoqin Raptors

Philadelphia 76ers ka fituar me Toronto Raptors 112-101 dhe ka vendosur baraspeshën në ndeshjen e 6…

VIDEO | Bucks prekin finalen, 3 mosketierët nderojnë Warriors

Milwauke Bucks ka siguruar finalen në Konferencën e Lindjes, pasi në ndeshjen e pestë i ka…

VIDEO | Raptors “dajak” 76ers, Jokiç-Millsap thyejnë Blazers

Toronto Raptors dhe Denver Nuggets kanë triumfuar, duke marrë kryesimin pas ndeshjeve të pesta të gjysmëfinaleve…

VIDEO | Harden thyen kampionët në fuqi, Giannis “makineri” për Bucks

Milwaukee Bucks është në rrugë të mbarë dhe është një fitore larg finales së Konferencës së…

VIDEO | Leonard nderon Raptors, Nuggets rikthen baraspeshën

Toronto Raptors dhe Denver Nuggets kanë triumfuar në ndeshjet e katërta dhe kanë vendosur balancën. Kanadezët…

VIDEO | Super Durant del kokulur, Harden e Gordon thyejnë Warriors

Houston Rockets ka reaguar pas dy humbjeve me Golden State Warriors dhe në ndeshjen e tretë…

VIDEO | Giannis përmbys Celtics, CJ McCollum përbindësh

Milwaukee Bucks dhe Portland Trail Blazers kanë marrë kryesimin në serinë e gjysmëfinaleve të Konferencave në…

VIDEO | Blazers i kundërpërgjigjet Nuggets, McCollum heroi

Portland Trail Blazers ka vendosur baraspeshën me Denver Nuggets, pasi ka fituar me rezultatin 90-97. Miqtë…

VIDEO | Warriors “shuplakë” Rockets, Bucks vendosin baraspeshën

Golden State Warriors i kanë dhënë një tjetër “shuplakë” Houston Rockets dhe kanë thelluar epërsinë në…

VIDEO | Super Jokiç thyen edhe Blazers, hakmerren 76ers

Toronto Raptors është thyer në takimin e dytë me Philadelphia 76ers. Rezultati i përgjithshëm i takimit…

VIDEO | Durant fiton betejën me Harden, Celtics të fortë për Bucks

Kevin Durant dhe James Harden kanë shënuar nga 35 pikë dhe në fund ka festuar Golden…

VIDEO | “Bisha” Jokiç kualifikon Nuggets, Leonard udhëheq Raptors

Denver Nuggets është skuadra e fundit që siguron kalimin në gjysmëfinale të Konferencës së Perëndimit dhe…

“Oh Zot, ia doli!”, kjo video po çmend rrjetin në SHBA!

Amerikanët duan sportet me përplasje, apo ato që emocionet i kanë më të shpeshta. Futbolli nuk…

VIDEO | “Përbindëshi” Durant barazon rekorde, Warriors në gjysmëfinale

Golden State Warriors ka zgjidhur çështjen e kualifikimit, pasi ka triumfuar në ndeshjen e gjashtë të…

VIDEO | Rekordmeni Jokiç nuk mjafton, Spurs vendosin baraspeshën

San Antonio Spurs-Denver Nuggets ishte një nga çiftet më interesante në serie Play-off në NBA dhe…

VIDEO | Clippers nuk pyesin as për Durant, Rockets në gjysmëfinale

Houston Rockets bëhet skuadra e dytë që kalon në gjysmëfinalet e Konferencës së Perëndimit. Ata kanë…

VIDEO | Lillard mes legjendave, 76ers-Raptors gjysmëfinalja tjetër

Toronto Raptors dhe Philadelphia 76ers kanë siguruar kalimin në gjysmëfinalet e Konferencës së Lindjes, ku do…

VIDEO | Magjiku Giannis kualifikon Bucks, Jazz i prish festën Rockets

Milwauke Bucks është skuadra e dytë që kalon në gjysmëfinalet e Konferencës së Lindjes, pasi ka…

VIDEO | Durant e Leonard “makineri”, Warriors e Raptors marshojnë

Golden State Warriors, Toronto Raptors dhe Portland Trail Blazers janë një fitore larg kualifikimit në raundin…

NBA | Celtics mbyllin llogaritë, kualifikohen në gjysmëfinale (VIDEO)

Boston Celtics kanë kaluar në raundin tjetër të fazës play-off në NBA. Ata kanë mposhtur edhe…

VIDEO | Bucks dhe Rockets një hap larg kualifikimit, Jokiç nderon Nuggets

Milwaukee Bucks dhe Philadelphia 76ers janë pranë kalimit në raundin tjetër të fazës play-off në NBA,…

VIDEO | Westbrook magjik! Celtics të pandalshëm, Raptors marrin kryesimin

Pascal Siakam (30 pikë, 4 asiste, 11 rikuperime) dhe Kawhi Leonard (16 pikë, 4 asiste, 10…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online