“Oh Zot, ia doli!”, kjo video po çmend rrjetin në SHBA!

0

Amerikanët duan sportet me përplasje, apo ato që emocionet i kanë më të shpeshta. Futbolli nuk hyn tek më të preferuarit për ta. Pas basketbollit janë të dashuruar. Nuk kanë arsye të mos jenë nëse sheh spektaklin që ofrohet në NBA.

Ndeshjet e vendosura në limite janë ato që ngjallin më së shumti emocione dhe Portland Trail Blazers ia ka dalë të eliminojë Oklahoma City Thunder me një gjuajtje në limite për tre pikët. Ndodh shpesh kështu, por ka diçka tjetër që po bën xhiron e internetit.

Është një video e publikuar nga Portland Trail Blazers në faqen e vet në “Facebook” dhe aty paraqitet një përmbledhje e reagimeve të tifozëve pas trepikëshit të realizuar nga Damian Lillard kur ndeshja ishte 115-115. Emocionuese!

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.