Saki këshillon Sarrin për Ikardin, befason me deklaratën e tij

Mauro Ikardi do të largohet nga Interi dhe Juventusi është opisoni më i mundshëm për të…

“Më vjen keq për Interin kur e shoh Ikardin në merkato”

Interi është në kërkim të një sulmuesi te madh edhe pse e ka një të tillë…

Ikardi-Naingolan, kjo deklaratë i largon nga Interi

Interi i ri po merr formë me lojtarë, që po vijnë e me të tjerë me…

Largimi i Ikardit? Ndërhyn ish-presidenti Morati

Mosmarrëveshja e Interit me Ikardin ka krijuar shumë diskutime. Klubi dëshiron largimin e sulmuesit, me këtë…

“Presioni” i De Laurentis: Ja e vërteta e Ikardit, Interi t’i harrojë lojtarët tanë

Mauro Ikardi është kryefjala e merkatos italiane. Argjentinasi nuk dëshirohet më nga Interi dhe pritet të…

Ikardi vazhdon avazin, dhimbja nuk ka fund për sulmuesin

Mauro Ikardi nuk është trajnuar me pjesën tjetër të skuadrës së Interit që prej 13 shkurtit,…

Spaleti “thumbon” Ikardin: Ekipi ndihmohet në fushë

Luçiano Spaleti foli para mikrofonit të “Sky Sports” pas humbjes që pësoi ekipi i tij në…

Lojtarët më të paguar në Serie A, Ikardi as në tetëshen e parë

Klubi i Interit dhe Mauro Ikardi janë përfshirë në një krizë totale. Fillesa e konfliktit ishte…

Ikardi flet me letër të hapur: A keni respekt për Interin dhe mua?

Maurdi Ikardi ka thyer heshtjen duke reaguar për herë të parë në lidhje me krizën që…

S’kanë fund hallet për Ikardin, Argjentina i “mbyll dyert”

Telashet që Mauro Ikardi po kalon tek Interi duket se po i hapin probleme edhe me…

Interi me komunikatë për Ikardin, Spaleti e Kandreva: Na mungon!

Mauro Ikardi është në qendër të vëmendjes tek Interi. Sulmuesit argjentinas iu hoq shiriti i kapitenit,…

Spaleti: Rinovimi i Ikardit? S’më shqetëson, mjafton sjellja

Luçiano Spaleti ka prekur çështjen e nxehtë të rinovimit të Mauro Ikardit në daljen për shtyp…

Më të mirët e Serie A: Ikardi dominon mes juventinëve, nderohen Toti e Pirlo

Ndërkohë që në Francë zhvillohej ceremonia e ndarjes së çmimit të “Topit të Artë”, në Itali…

Trofeu “Këpuca e Artë”, Ikardi dhuron ora “Rolex” për shokët

Mauro Ikardi mbetet lideri i Interit. Në prag të ndeshjes me Totenhemin, kapiteni zikaltër u ka…

Goli i parë me kombëtaren, Ikardi: Unitet dhe miqësi, kjo Argjentinë është ndryshe

Argjentina arriti të fitonte miqësoren me Meksikën me rezultatin 2-0. Mauro Ikardi dhe Paulo Dibala ishin…

Vanda “thumbon” CR7: Do doja ta shihja në pankinë, ndërkohë që Juvja fiton 5-0

Interi zhvilloi një ndeshje fantastike me Xhenoan, duke fituar me rezultatin e thellë 5-0. Trajneri Spaleti…

Koha për ndryshim, Batistuta: Radha e Ikardit, Higuain i pati shanset e tij

Argjentina është një kombëtare, që ka patur gjithmonë emra të mëdhenj në repartin e sulmit. Të…

Kasano kapet me Ikardin: Seria A modeste, më parë nuk do kishte shanse të luante!

Seria A ka humbur shumë nga shkëlqimi i dikurshëm, pavarësisht se gjërat po ndryshojnë për mirë.…

VIDEO | Dygolëshi i Ikardit dhe festa e shfrenuar e Vandës

Mauro Ikardi shënoi një dygolësh të bukur përballë Lacios, duke ndihmuar Interin të ngjitet në vendin…

Zhang, Spaleti dhe Ikardi në kor: Nuk jemi ekipi anti-Juventus

Interi po kalon një moment të shkëlqyer dhe djemtë e Spaletit e vërtetuan një gjë të…

Morata me valixhe në duar, Sarri tremb dy ekipet e Milanos

Inter dhe Milan po përgatiten për ndeshjen derbi, që zhvillohet ditën e diele në orën 20:30.…

Ofertat e shumta dhe më i rrezikshmi i Milanit, Ikardi: Nuk mund të largohesha

Mauro Ikardi është rikthyer të shënojë gola dhe të marrë Interin përdore. Të dielën luhet ndeshja…

Argjentina në humor, Ikardi publikon foton me “bandën” e tij

Pasi fitoi më poker golash miqësoren me Irakun, Argjentina po përgatitet për ndeshjen me Brazilin. Një…

Ana tjetër e Ikardit: nga dashuria për kitarën, te mishi i krokodilit

Mauro Ikardi ka nisur sezonin e gjashtë me Interin dhe sulmuesi argjentinas është i lumtur tek…

Gola, muzikë dhe modë: Ikardi zbavitet me Robi Uilliams

Në Milano ka nisur java e modës dhe shumë sportistë marrin pjesë në eventet e organizuara…

Vanda Nara: Ikardi do të shënojë shumë gola. Dugllas Kosta? Juventus nuk e fal dot!

Vanda Nara, e cila është gruaja dhe menaxherja e Mauro Ikardit është e bindur që sulmuesi…

Ikardi-Vërsaljko, ka lajme të mira për Inter

Mauro Ikardi ndodhet në Pinetina duke u përpjekur që në sfidën e së shtunës ndaj Parmës…

Inter me mision rinovimi, ja situata e dyshes Ikardi-Shkriniar

Me mbylljen e merkatos Inter po punon për rinovimin e kontratave të lojtarëvë më të mirë…

Vanda zbulon ofertat për Ikardin dhe sfidon Ronaldon

Vanda Nara, gruaja dhe menaxherja e Mauro Ikardit, ka folur për sulmuesin e Interit dhe krahasimin…

Reali “presion” Interit: Doni Modriç? U marrim Ikardin

Reali i Madridit është hedhur në kundërsulm. Interi po tenton të sigurojë shërbimet e Luka Modriç,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online