Juventus “pa frena”, ofron tre futbollistë për Pogba

Juventusi nuk është dorëzuar ende për Pol Pogba. Mesfushori pritet të qëndrojë te Junajtid sezonin e…

Reali ofertë zyrtare për Pogba, Junajtid përgjigjet direkt

Reali e ka liruar më shumë se ç’duhet dorën në këtë merkato dhe e ka shumë…

Perez “mbetet thatë”, oferta e fundit nuk bind Junajtid

Real Madrid ka bërë një përpjekje të fundit për të transferuar Pol Pogba në Madrid. 30…

Zyrtarizimi i Junajtid, rekordmeni zbarkon në Old Trafford

Akordi ishte arritur para pak ditësh dhe para pak minutash ka ardhur edhe zyrtarizimi i këtij…

Befason “dëmtimi” i Pogba, 5 ditë kohë për të ardhmen

Mançester Junajtid do të luajë kundër Milanit sot në orën 18:30. Pol Pogba nuk është i…

Rekord historik, Junajtid përforcon mbrojtjen me një “gjigant”

Mançester Junajtid ka arritur më në fund akordin me Leister Sitin për shërbimet e Herri Meguajër.…

Operacion gjigant Junajtid-Juve, dy bardhezinj drejt Old Trafford

Merkato e Juventusit është përqendruar te dy klubet e Mançesterit. Me Sitin po tentohet shkëmbimi Kanselo-Danilo,…

Kujtimet e lojtarit të Junajtid: U rrita me Milanin, Maldini idhulli im

Mançester Junajtid-Milan mbetet një klasike e futbollit europian. Edhe pse miqësore, ky duel midis dy “djajve”…

Të reja mbi shkëmbimin Juve-Junajtid, zbulohen kërkesat e Dibala

Juventusi dhe Mançester Junajtid janë shumë afër shkëmbimit të bujshëm midis Romelu Lukakut dhe Paulo Dibala.…

Pep është më i suksesshëm se tre ekipe bashkë, “legjenda” vazhdon

Pep Guardiola është një fitues i lindur. Trajneri spanjoll vit pas viti i shton trofe palmaresit…

Mbrojtësi kryen operacion, Solskjaer zbulon kohën e rikuperimit

Dëmtime në këtë fazë të përgatitjeve janë tepër të rrezikshme. Lojtarët nuk kanë ritmin e ndeshjeve…

“Terrori” i Murinjos, talenti i Junajtid rrëfen diktakturën e portugezit

Zhoze Murinjo nuk arriti të fitonte kurrë respektin dhe dashurinë e ekipit dhe një pjese të…

Lukaku tek Inter? Veprimi i Solskjaer “i vë vulën”

Mançester Junajtid ka bërë të ditur listën e të grumbulluarve për takimin miqësor ndaj norvegjezëve të…

Mesazhi i Ferguson: Junajtid bli këtë mesfushor, mos gabo si me Meguajër

Aleks Ferguson është një legjendë e gjallë e Mançester Junajtid. Skocezi drejtoi klubin e famshëm anglez…

“Doni Lukakun? Ne jepni këtë lojtar”, Junajtid zgjedh… Juventusin

Romelu Lukaku kërkohet prej kohësh nga Interi, por sulmuesi i Mançester Junajtid mund të vishet bardhezi.…

VIDEO | Junajtid mposht Totenhemin, e nderon një 19-vjeçar

Mançester Junajtid ia ka dalë të mposhtë Totenhemin në miqësoren e International Champions Cup. 2-1 triumfuan…

Ofertë 55 milionë euro nga Junajtid, kërkohet mesfushori goleador

Mançester Junajtid ia ka dalë të mbyllë me sukses negociatat për kartonin e mbrojtësit Herri Meguajër…

Historia e Lingard, “Diamanti” i fundit që Ferguson i la Junajtid

Sulmuesi i Mançester Junajtid, Xhesi Lingard është një nga lojtarët e pakët te “Djajtë e Kuq”…

Synohet “ylli” i Juventusit, garë e fortë mes Junajtid dhe PSG-së

Juventusi ka një kontingjent të pasur lojtarësh. Reparte të “blinduara”, madje shumë të populluara. Diçka e…

VIDEO | Shkriniar mbrojtës i madh? Shikoni si e turpëron 17-vjeçari i Junajtid

Një gol i Mejson Grinvud 14 minuta përpara fundit të ndeshjes i dha fitoren Mançester Junajtid…

Rinovim rekord: Bashkëpunimi vazhdon, festojnë tifozët e Junajtid

Mançester Junajtid dhe David De Gea kanë gjetur gjuhën e përbashkët. Portieri spanjoll ka pranuar propozimin…

Triumf për “djajtë” e Solskjaer, një 17-vjeçar ndëshkon Interin

Mançester Junajtid dhe Inter kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në Singaporin e largët. Në fund festa…

Presioni i Kontes jep efekt, Interi afër goditjes së dyfishtë

Antonio Konte foli troç gjatë prononcimit të djeshëm përpara miqësores kundër Mançester Junajtid, duke nxitur klubin…

Rezistenca e Junajtid e lodh, Marota përgatit surprizën e madhe

Romelu Lukaku është dëshira e madhe e Interit dhe Antonio Kontes. Edhe sulmuesi belg kërkon transferimin…

Rekord historik, Junajtid përforcon mbrojtjen me një “gjigant”

Mançester Junajtid ka arritur të fitojë derbin me Sitin për shërbimet e Herri Meguajër. “Gjiganti” i…

E ardhmja e Lukakut, Flet sulmuesi: E mësoni javën tjetër

Romelo Lukaku dhe Mançester Junajtid me shumë mundësi do të ndahen këtë verë. “Djajtë e Kuq”…

30 milionë nuk mjaftojnë, Junajtid merr “jo” për një talent

Saktësia dhe stabiliteti i djaloshit në fushë e impresionojnë Solskjaer

Radha e Romelo Lukakut, Junajtid i qartë me Interin

Interi nuk heq dorë nga Romelu Lukaku. Piero Auzilio është takuar në Angli me Matthew Judge,…

Nuk paraqitet në stërvitje, ylli i Junajtid jep sinjale largimi

Përveç telasheve mbi të ardhmen e Pol Pogba, edhe Lukaku është shndërruar në një çështje në…

Ofensiva e Interit: Xheko 6 milionë larg, ka një plan për Lukakun

Antonio Konte kërkon sulmues. Emrat dihen dhe ata janë Edin Xheko me Romelu Lukakun. Boshnjaku është…

Çështja Pol Pogba, Solskjaer: Agjentët vetëm… flasin!

Pol Pogba është njeriu që ia ka “ngrirë” zemrën gjithë tifozëve të Mançesterit këtë verë. Mesfushori,…

“Përplasen” Junajtid dhe Arsenali, synohet ish-i i Juves

Juventusi e shiti në verën e vitit 2017 te Sauthemptoni për shumën e 15 milionë sterlinave.…

“E bind unë të qëndrojë”, Reali dhe Juventusi do tërbohen!

Real Madrid dhe Juventusi vazhdojnë “luftën” për Pol Pogba. Mesfushori francez dëshiron të largohet nga “Old…

Dorëzohet Junajtid, zhvillime për të ardhmen e Pogba

Ky është hapi i parë, por është diçka pozitive

Junajtid nuk e do askush, refuzimi i fundit dhemb

Junajtid vazhdon merkaton për përforcimin e ekipit të Solskjaer

Junajtid sfidon PSG-në, akord me pasuesin e Pogba

Oferta e Juventusit prej 134 milionë eurosh për Pol Pogba po e detyron Mançester Junajtid të…

Çështja “Pogba”, Raiola flet troç: Kaq ishte!

Pol Pogba nuk është i lumtur në Mançester. Francezi e ka humbur motivimin në Angli dhe…

Solskajer është mahnitur, Junajtid i rinovon kontratën

Mançester Junajtid ka zyrtarizuar një lëvizje tjetër në merkato, teksa i ka ofruar kontratë të re…

Oferta e fundit nuk refuzohet dot, Reali befason Junajtid

Real Madrid nuk dëshiron ta humbasë garën për Pol Pogba. Francezi është objektivi i madh i…

Atletiko “tabelë qitje”, tani shqetësohet nga Junajtid

Mesfushori Rodri vendosi të largohet nga Atletiko Madrid dhe e ardhmja e tij është Mançester Siti.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online