“E bind unë të qëndrojë”, Reali dhe Juventusi do tërbohen!

Real Madrid dhe Juventusi vazhdojnë “luftën” për Pol Pogba. Mesfushori francez dëshiron të largohet nga “Old Trafford” dhe diçka të tillë e ka shprehur publikisht.

Mançester Junajtid nuk pranon më pak se 150 milionë euro për kartonin e 26-vjeçarit. Drejtuesit e “djajve të kuq” e dinë shumë mirë që do e kenë të vështirë të mbajnë Pogba në ekip, por dikush nuk është dorëzuar ende.

Ai është Ole Gunar Solskjaer. Trajneri norvegjez i Junajtid e sheh kampionin e botës si pikë fikse të skemave të tij dhe po tenton ta bindë për të qëndruar. Ole është i bindur që do të bëjë Pogbanë të ndryshojë mendje dhe të refuzojë ofertat. Të paktën do të provojë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online