Suarez “kokë turku”, Grizman trazon ujërat te Barça!

Grizman nënshkroi me Barçën në një kohë kur katalanasit kanë më shumë se kurrë lojtarë ofensiv.…

Lotët dhe pengu i Suarez: Eliminim i padrejtë, ja si doja të godisja

Luis Suarez nuk do e harrojë lehtë ndeshjen e mbrëmjes së kaluar kundër Perusë. Dy kombëtaret…

VIDEO | Bëri gabimin fatal, Suarez nuk e përmban veten!

Uruguai nuk ia doli që të kualifikohej në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës përballë Perusë. Ndeshja…

“Çnjerëzore mënyra se si më trajtuan, ia dola falë psikologut!”

Luis Suarez vazhdon të jetë një sulmues rebel, i cili reagon gjithmonë nga provokimet e kundërshtarëve,…

E bujshme: Ylli i sulmit braktis Barçën, destinacioni i ardhshëm në MLS!

Zllatan Ibrahimoviç, Karlos Vela, Uejn Runi, Luis Nani dhe së fundmi… Luis Suarez! Uruguajani duket se…

Probleme me meniskun, ylli i Barçës 6 javë jashtë

Ditët jo të mira për Barcelonën nuk kanë mbaruar, pasi së fundmi se është dëmtuar një…

Suarez: Këtë radhë nuk festoj, kisha një arsye ndeshjen e parë

Luis Suarez kthehet në Anfield, si kundërshtar, dhe ndoshta shumë tifozë do ta presin keq. Nuk…

Suarez: Çdokush ka dëshirë të luajë për Liverpulin sot, më parë ishte ndryshe!

Barcelona do të përplasë brirët me Liverpulin në gjysmëfinalet e UEFA Champions League, në një finale…

Suarez kalon një legjendë, ja rekordi që theu mbrëmë

Barcelona shpëtoi nga një humbje turpëruese mbrëmë ndaj Vilarealit, duke shënuar në frymën e fundit me…

Dhimbje koke për Valverden, humbet shërbimet e sulmuesit

Barcelona mposhti Betisin në transfertë me "poker" golash

Rekordi i Forlan në rrezik, Suarez mund ta thyejë që sot

Luis Suarez aktivizohet me Barcelonën që prej vitit 2014, kohë kur u ble nga Liverpuli. Sulmuesi…

Festë e dyfishtë për Suarez: Çfarë ndeshje, mbetem gjithmonë tifoz i Ajaksit

Fitorja e Ajaksit me rezultatin 1-4 në “Santiago Bernabeu” i befasoi të gjithë. Gjiganti holandez eliminoi…

VIDEO | “Mos më prek shëmtirë”, mediet spanjolle zbulojnë debatin në “El Clásico”

Rivaliteti midis Barcelonës dhe Real Madrid është krejt i veçantë në botën e futbollit. Na ka…

Tri vite i “mallkuar”, transfertat e Champions janë makthi i Luiz Suarez

Luis Suarez është prej gati një dekade pjesë e sulmuesve elitarë të futbollit europian. Uruguaiani njihet…

Kur Mesi bëri trajnerin, Suarez vërteton legjendën urbane

Në Spanjë qarkullonte prej vitesh një legjendë urbane, ku thuhej se Mesi kishte vendosur gjatë një…

Pike i papërmbajtshëm, sherr me Vidal dhe Suarez: Mos më çaj…

Barcelona pësoi një humbje të papritur kundër Betisit në “Camp Nou”, me rezultatin 3-4. Katalanasit kishin…

VIDEO | Lyejnë barin me bojë, tërbohet Luis Suarez

Mbrëmjen e sotme në Uruguaj do të zhvillohet finalja, që do të shpallë kampionin e këtij…

Sinqeriteti i Suarez: Barça të mendojë për të ardhmen, duhet një tjetër sulmues!

Luis Suarez po kalon një moment fantastik. Tre gola kundër Realit në fitoren e thellë 5-1,…

Zbulimi i Suarez: CR7 mund të ishte i Interit, ja sugjerova Moratit disa herë!

Luis Suarez është aktivizuar për nëntë sezone me ekipin e Interit, gjatë periudhës 1961-1970. 83-vjeçari spanjoll…

Suarez nuk paraqitet në stërvitje, sulmuesi në mbështetje të…gruas

Luis Suarez nuk është paraqitur në stërvitjen e fundit para takimit ndaj Interit. Mediet në Spanjë…

Suarez si analist, komenton blerjet e Barcelonës

Luis Suarez nuk shënon vetëm gola në fushë. Sulmuesi tanimë bën edhe rolin e specialistit të…

Suarez kundër teknologjisë: VAR-i zbeh adrenalinën e golit

  Luis Suarez shënoi një dygolësh në fitoren 8-2 përballë Hueskës dhe Barcelona mori fitoren e…

Nga shiu në breshër, Barcelona humbet edhe Suarezin

Kur të vijnë të këqijat, hapu derën. Shprehje që i shkon për shtat situatës së Barcelonës,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online