Memushaj mbetet i Peskarës, mesfushori zbulon objektivat e sezonit të ri

Ledian Memushaj dhe Peskara do vazhdojnë bashkëpunimin edhe për një sezon. Kontrata e vlonjatit mbaron në…

Lista drejt ndryshimit, tre lojtarë shqetësojnë kombëtaren

Lista me 29 lojtarët e grumbulluar nga Edi Reja duket se do të ndryshojë duke filluar…

Reja qëndron në pritje, kombëtaren e shqetëson një mesfushor

Edi Reja zbuloi ditën e sotme listën me 29 të përzgjedhurit e tij për ndeshjet ndaj…

Memushaj: E dinim se do të vuanim, jemi gati për këto lloj betejash

Ledian Memushaj zhvilloi një paraqitje shumë të mirë kundër Veronës në transfertë. Ai u vlerësua me…

“Shpirti dhe zemra e një Peskare të egërsuar”, Memushaj mes më të mirëve

Verona priti Peskarën mbrëmjen e kaluar në ndeshjen e parë gjysmëfinale të fazës play-off. Synimi i…

Barazim i artë për Memushajn, Rijeka trondit Rrahmanin e Dinamon

Takimi i parë i “Play-Off”-it të Serie B midis Veronës dhe Peskarës ka përfunduar në një…

“Kontrata” më e rëndësishme e jetës, moment i veçantë për Memushajn

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, ka nënshkruar dokumentit më të rëndësishëm të jetës së tij,…

Memushaj motivon ekipin: Ja si rikthehemi në Serie A

Peskara do të ndeshet sot me Peruxhën në një ndeshje, ku në rast fitoreje skuadra e…

Memushaj: Të mendojmë pozitivisht, ja receta e kualifikimit

Ledian Memushaj është një lider te Peskara në Itali, madje në Serinë B vlonjati është futbollisti…

VIDEO | Memushaj është “njeriu asist”, Salihi takohet me fushën dhe golin

Ledian Memushaj vazhdon të asistojë në Serie B dhe është në krye të listës së lojtarëve…

Shqetëson Ledian Memushaj, probleme me kaviljen

Ledian Memushaj është titullar i padiskutueshëm të Peskara dhe një nga liderët e skuadrës. Mesfushori vlonjat…

Specialisti i asisteve, Memushaj në krye të listës së Serie B

Ledian Memushaj vazhdon të jetë një ndër lojtarët që spikasin te skuadra e Peskarës. Kapiteni i…

Vendos vetëm një gol, Memushaj fiton “derbin” me Vrionin

Peskara ka arritur një fitore tepër të rëndësishme, duke mposhtur Venecian me rezultatin 1-0. Gaston Brugman…

Kastrati shkëlqen në Itali, Memushaj lider

Ledian Memushaj dhe Elhan Kastrati kanë marrë vlerësime pozitive pas ndeshjes që Peskara fitoi kundër Karpit.…

Vjen shansi i dytë për Kastratin, Memushaj lë pas dëmtimin

Elhan Kastratit iu desh të priste tre muaj për të veshur sërish fanellën e Peskarës. Ish-portieri…

Memushaj: Kartoni prishi gjithçka, na paralajmëruan për arbitrin

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj, foli para mikrofonit të “rtsh”në përfundim të ndeshjes ndaj Skocisë.…

Peskara fiton dhe kryeson, Memushaj dhuron asist

Peskara ka arritur një fitore të rëndësishme përballë Beneventos me rezultatin 2-1. Golat e Mankusos dhe…

Memushaj asist në fitoren e Peskarës, Ndoj merr tri pikët ndaj Palermos

Ledian Memushaj dhe Emanuele Ndoj, dy lojtarët e kombëtares shqiptare që aktivizohen në Serie B, respektivisht…

Historia e Memushajt: nga problemet me letrat, te mungesa e… takave

Ledian Memushaj është i shumëshëtitur në Itali. Vlonjati, i cili ka idhull Ronaldon dhe simpatizon Interin,…

Memushaj: Jo vetëm unë lider, ju tregoj raportin me De Zerbin

Ledian Memushaj është rikthyer te Peskara dhe kërkon ta rikthejë ish-ekipin e tij sërish në elitë.…

Nuk ka më pikëpyetje, arrihet marrëveshja për Ledian Memushajn

Ledian Memushaj dhe Benevento që në janar mund të ndaheshin dhe ofertat për mesfushorin ishin të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online